Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Blažek

ZNAČKA BLAŽEK

Módní značka Blažek se od svého založení v roce 1992 zaměřuje především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby, jako jsou například individuální úpravy oděvů a módní poradenství. Pod značkou Blažek jsou dvakrát do roka prezentovány nové kolekce oděvů a módních doplňků, které jsou nabízeny výhradně ve vlastní síti značkových obchodů. V současnosti mohou zákazníci navštívit devatenáct obchodů v České republice a šest na Slovensku. Značka Blažek věnuje maximální pozornost výběru svých dodavatelů, mezi které patří kromě renomovaných fotografů, grafiků a designérů především proslulí výrobci luxusních oděvních materiálů z Itálie, Francie a Španělska. Každý zákazník má možnost stát se členem zákaznického Blažek klubu a využívat exkluzivní výhody členství.

SURREALISMUS – NOVÁ KOLEKCE JARO-LÉTO 2024

… kde věci na první pohled nejsou takové, jaké jsou.  Vítejte ve světě módní kolekce inspirované surrealismem. Snahou této kolekce bylo propojení uměleckého směru surrealismu s moderním designem oděvů, díky tomu můžeme představit jedinečné a poutavé modely. Na první pohled vás kolekce zaujme netradičními barvami a novými střihy, které jsou zasazené do kvalitních materiálů od předních evropských výrobců.

Nosným prvkem této kolekce jsou barvy. Použili jsme dynamické a nekonzervativní barvy, které se pohybují od jasných, pastelových a výrazných po tmavé a tajemné odstíny. Použitím různých odstínů jsme chtěli propojit reálný a imaginární svět surrealismu.

Sportovní trička obsahují surrealistické prvky v potisku, jako jsou nápadité vzory a optické klamy nebo potisky iluze – rozpouštějící se potisk, anebo umění v podobě PET láhve či Davida, které odkazují na snovou realitu surrealismu. Tyto abstraktní a fantastické prvky dodávají každému kusu oděvu jedinečný a osobitý charakter.

Materiály použité v této kolekci jsou různorodé a neobvyklé. Soustředili jsme se na materiály s texturou nebo měňavým efektem tzv. šanzán, a také jsme zařadili materiály, které jsou vyrobené recyklací z PET láhví. Mezi další materiálové kombinace patří bavlna, vlna, len, hedvábí. Při použití materiálu jsme hlavně kladli důraz na funkčnost, tak aby celkový výsledek vytvořil zcela nový zážitek z nošení oděvů.

V kolekci představíme hned několik nových střihů. Za zmínku stojí např. funkční plášť s podlepenými švy CORNWALL, dále pak dvouřadový, nepodšitý plášť DASH. Objeví se tu i nový střih volnočasových kalhot s jedním sámkem na předním díle a s pruženkou v pasovém límci s názvem DOMINO jejich krátká a sportovní varianta je FABIEN. A jelikož je to letní kolekce tak nesmí chybět upgrade šortkových plavek, které mají funkční rozparek na předním díle, slipová vložka je samozřejmostí, a jsou pod názvem EDEN.

Celkově lze říci, že tato surrealismem inspirovaná módní kolekce přináší nový rozměr. Je to spojení umění a oblečení, kde se realita a fantazie setkávají na pódiu. Každý kus v této kolekci je jedinečným vyjádřením kreativity a odvahy, což umožňuje nositelům vyjádřit svou osobnost a smysl pro umění skrze svůj styl.

Akce obchodu

SEZÓNNÍ VÝPRODEJ

Slevy až 50 %

Blažek

Více
LETNÍ KOŠILE

Optimální pohodlí během teplých dní

Blažek

Více