• Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si najít práci v nákupním centru.
  • Nabídky práce a přehled volných pracovních pozic bez reklam.
  • Možnost poslat zájem o práci několika prodejnám najednou, pomocí jednoho formuláře.
  • Odpovědí na pracovní nabídku kontaktujete přímo zástupce značky nebo prodejny.
  • Možnost automatického zaslání aktuálních volných nabídek práce z nákupního centra každý měsíc na emailovou adresu.

SEZNAM VŠECH NABÍDEK ZDE

Do prodejny DOMI bags Ostrava hledáme na 8h. úvazek prodejní asistentku.

Požadujeme:

  • český jazyk na vynikající úrovni
  • komunikativnost
  • časová flexibilita
  • vstřícnost a spolehlivost
  • ochota a milé vystupování
  • příjemný vzhled
  • znalost práce na PC

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: novakarolina@domibags.cz

Naši lidé ve Swarovski září stejně jako naše výrobky. Připojte se k nám jako sezónní prodejní konzultant (20 hodin, od 23. 11. do 31. 12. 2020), kde najdete odměňující roli, práci s týmem, který sdílí vaši lásku k prémiové módě a šperkům, a samozřejmě šanci pracovat pro skutečně ikonickou globální značku.

NÁPLŇ PRÁCE

– budete pracovat ve fascinující oblasti – ve světě módy, šperků a doplňků
– zákazníkům zdvořile poradíte s jejich nákupy a nabídnete jim nejlepší servis

CO POŽADUJEME?

– komunikativnost, silnou osobnost a profesionální přístup
– ideálně zkušenosti s maloobchodem
– plynulou češtinu (angličtina výhodou)
– nadšení pro značku a produkty Swarovski, potřebné obchodní dovednosti a způsob myšlení
– flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech a svátky

O ZNAČCE SWAROVSKI

Práce pro Swarovski není jen práce – budete pracovat pro průkopnickou moderní prémiovou značku, která je celosvětově známá svou kvalitou a kreativitou. Neustále se měníme a postupujeme vpřed, abychom se stali jedním z nejlepších maloobchodních zaměstnavatelů.

Swarovski je rodinná společnost založená před více než 120 lety v rakouském Wattensu, která se stala přední skupinou globálních společností usilujících o stabilní růst a udržení svého postavení v čele designu, kreativity a technologických inovací.

Ve společnosti Swarovski dodáváme jiskru každodennímu životu lidí. Vážíme si lidí, kteří projevují skutečnou vášeň pro to, co dělají, a kteří tuto vášeň vyzařují vůči kolegům a zákazníkům. Když se k nám přidáte, stanete se součástí něčeho velkého: jako společnost a v našich týmech žijeme podle rodinných hodnot. Kamkoli půjdete, najdete pečující prostředí, kde osobní vášeň řídí výkon společnosti.

Jsme zaměstnavatelem rovných příležitostí a oceňujeme rozmanitost. Nediskriminujeme na základě rasy, náboženství, barvy pleti, národního původu, pohlaví, sexuální orientace, věku, rodinného stavu, stavu veterána nebo stavu zdravotního postižení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, napište nám na swarovskigroup.com/careers nebo přineste své CV přímo do prodejny.

Na pobočku v tomto obchodím centru hledáme šikovného barbera.

Garantujeme vysoký plat + bonusy.

Zaškolíme vás zdarma.

Staňte se součástí silného brandu právě vy!

Nabídky a životopisy můžete zasílat na: originalbarberprace@gmail.com.

Chcete se stát součástí týmu pro restaurace Pizza Coloseum?

PRÁVĚ HLEDÁME ŠIKOVNÉ ČÍŠNÍKY / SERVÍRKY.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám! Těšíme se na nové kolegy.

“PRACUJTE TAM, KDE DOSTANETE PŘÍLEŽITOST A OCENÍ VÁS.  JSME TO, CO HLEDÁŠ”

JAKÉ ZNALOSTI/ DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?
▫️praxi v oboru
▫️týmový hráč
▫️profesionalita
▫️časová flexibilita
▫️pozitivní a přátelský přístup ke kolegům
▫️samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup, pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
▫️zaslání kompletního CV

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
▪️zázemí stabilní firmy, výplata vždy v termínu
▪️práce na HPP, DPP, ŽL; po zapracování smlouva na dobu neurčitou
▪️velmi dobré platové ohodnocení ( 25 – 35 tis. Kč)
▪️stálý a profesionální kolektiv
individuální přístup

V případě zájmu kontaktujte přímo management – Restaurace Pizza Coloseum – https://forumnovakarolina.cz/gastro/pizza-coloseum/

Více informací přímo v restauraci.

Do prodejny ORSAY na plný i částečný úvazek hledáme PRODEJNÍ ASISTENTKU

Nabízíme:

  • Více než pracovní místo
  • Mnoho možností individuálního rozvoje

V případu zájmu přineste Váš životopis do naší prodejny nebo zašlete na e-mailovou adresu: 866.shop@orsay.com

Vaši budoucnost můžete tvořit již nyní!

Můžete tvořit ORSAY!

Přijmeme na HPP i VPP: PRODAVAČKU / PRODAVAČE

Nabízíme:

  • zajímavý plat
  • Benefity
  • Mladý kolektiv

Životopis zasílejte na: Footlocker.ova@email.cz.

Info na tel: 596 155 022.