• Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si najít práci v nákupním centru.
  • Nabídky práce a přehled volných pracovních pozic bez reklam.
  • Možnost poslat zájem o práci několika prodejnám najednou, pomocí jednoho formuláře.
  • Odpovědí na pracovní nabídku kontaktujete přímo zástupce značky nebo prodejny.
  • Možnost automatického zaslání aktuálních volných nabídek práce z nákupního centra každý měsíc na emailovou adresu.

SEZNAM VŠECH NABÍDEK ZDE

Přijmeme prodejní asistentku na HPP i DPP

Hledáte zajímavou práci, kde uplatníte komunikační dovednosti? Bavilo by Vás radit a pomáhat zákazníkům s výběrem obleků, košil, a jiných druhů společenského oblečení?

Pak pro Vás máme nabídku! Firmy Feratt fashion – zavedený obchod s pánskou značkovou módou hledá aktivní kolegyně na HPP a DPP (i zralého věku) .

Budete aktivně a s úsměvem pečovat o zákazníky a vybírat jim vhodné modely a ohledem na jejich potřeby. Prezentovat doporučené outfity a styling figurín. Vytvářet firemní zázemí, pracovat s pokladním systémem a platebním terminálem. Jste to vy, kdo nastavuje limity své vlastní kariéře.

Napište nám, budeme se na Vás těšit.

Požadujeme:

– Aktivní přístup k lidem

– Dobré komunikační dovednosti

– Zdravou míru samostatnosti a odpovědnosti

– Cit pro styl, barvy a jejich kombinaci

Nabízíme:

– Zajímavou a inspirující práci na HPP, DPP (fyzicky zcela nenáročnou)

– Zajímavé platové ohodnocení plus bonusy z prodeje

– Dvojnásobné víkendové příplatky (nad rámec zákona)

– Bezplatné školení, slevy na produkty

– Elegantní pracovní prostředí

Jeden z největších prodejců obuvi Shoebox CZ s.r.o., provozovatel řetězce prodejen Office Shoes v České republice a symbol luxusu hledá v souvislosti s plánovaným rozšiřováním služeb, prodejen a sortimentu nové kolegyně a kolegy na pozici “Asistent/ka prodeje obuvi (prodavač/ka) – Konzultant/ka prodeje” do zavedených a oblíbených prodejen obuvi Office Shoes.

Místo práce: Forum Nová Karolina

Termín nástupu: ihned
Druh pracovního poměru: HPP

Více o prodejnách naleznete ZDE.

Pracovní náplň:
– zákaznický servis
– péče o vzhled prodejny
– PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Hlavní předpoklady:
– příjemné vystupování a komunikativnost
– časová flexibilita a spolehlivost
– ochota učit se novým věcem

Co nabízíme:
– zajímavou práci v příjemném prostředí luxusního zboží a mladém přátelském kolektivu
– zázemí stabilní společnosti
– HPP
– zaškolení a odborné vzdělávání pracovníků
– možnost profesního růstu
– motivující platové ohodnocení
– benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní zboží, Pravidelný příspěvek na pracovní obuv, Vánoční poukázky, Možnost přesčasů

Těšíme se na nové posily našeho týmu! 🙂

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu na e-mail ostravakarolinaoff@shoebox.cz

Zasláním osobních údajů uchazeč (zájemce o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jím poskytnutých osobních údajů, které poskytl společnosti Shoebox CZ s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Na pobočku v tomto obchodím centru hledáme šikovného barbera.

Garantujeme vysoký plat + bonusy.

Zaškolíme vás zdarma.

Staňte se součástí silného brandu právě vy!

Nabídky a životopisy můžete zasílat na: originalbarberprace@gmail.com.

Chcete se stát součástí týmu pro restaurace Pizza Coloseum?

PRÁVĚ HLEDÁME ŠIKOVNÉ ČÍŠNÍKY / SERVÍRKY.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám! Těšíme se na nové kolegy.

“PRACUJTE TAM, KDE DOSTANETE PŘÍLEŽITOST A OCENÍ VÁS.  JSME TO, CO HLEDÁŠ”

JAKÉ ZNALOSTI/ DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?
▫️praxi v oboru
▫️týmový hráč
▫️profesionalita
▫️časová flexibilita
▫️pozitivní a přátelský přístup ke kolegům
▫️samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup, pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
▫️zaslání kompletního CV

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
▪️zázemí stabilní firmy, výplata vždy v termínu
▪️práce na HPP, DPP, ŽL; po zapracování smlouva na dobu neurčitou
▪️velmi dobré platové ohodnocení ( 25 – 35 tis. Kč)
▪️stálý a profesionální kolektiv
individuální přístup

V případě zájmu kontaktujte přímo management – Restaurace Pizza Coloseum – https://forumnovakarolina.cz/gastro/pizza-coloseum/

Více informací přímo v restauraci.

Do prodejny ORSAY na plný i částečný úvazek hledáme PRODEJNÍ ASISTENTKU

Nabízíme:

  • Více než pracovní místo
  • Mnoho možností individuálního rozvoje

V případu zájmu přineste Váš životopis do naší prodejny nebo zašlete na e-mailovou adresu: 866.shop@orsay.com

Vaši budoucnost můžete tvořit již nyní!

Můžete tvořit ORSAY!

Přijmeme na HPP i VPP: PRODAVAČKU / PRODAVAČE

Nabízíme:

  • zajímavý plat
  • Benefity
  • Mladý kolektiv

Životopis zasílejte na: Footlocker.ova@email.cz.

Info na tel: 596 155 022.