Na naši prodejnu obuvi hledáme brigádníka, informace přímo na prodejně nebo tel. čísle 778 092 023.

Milujete aroma kávy, sladkou vůni čokolády a rádi rozdáváte úsměvy? Právě hledáme nové posily do naší chocolaterie ve Forum Nová Karolina na HPP a dlouhodobou brigádu (studenti VŠ). Zeptejte se obsluhy na detaily, nebo nám rovnou pošlete své CV.

Náplň práce:

  • příprava kávy, koktejlů a čokoládových specialit
  • obsluha zákazníků
  • práce s pokladnou

Nástup: ihned/dle dohody

Kontakt: marketing@vitalo.cz nebo osobně ve VITALO chocolaterii, 2. patro

  • Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si najít práci v nákupním centru.
  • Nabídky práce a přehled volných pracovních pozic bez reklam.
  • Možnost poslat zájem o práci několika prodejnám najednou, pomocí jednoho formuláře.
  • Odpovědí na pracovní nabídku kontaktujete přímo zástupce značky nebo prodejny.
  • Možnost automatického zaslání aktuálních volných nabídek práce z nákupního centra každý měsíc na emailovou adresu.

SEZNAM VŠECH NABÍDEK ZDE

Více informací přímo v restauraci.

Kontakt: Mag7506@celio.com

Prodejna Celio* – Forum Nová Karolina Příjme prodavačku na HPP 40h/týdně.

Nástup možný polovina června / začátek července.

Své životopisy zasílejte na : Mag7506@celio.com

Hledáme prodavačku pro naši prodejnu na HPP, nástup možný ihned.

Více informací na pobočce.

Hledáme do našeho týmu usměvavé BARMAN(K)Y na DPP – Nová Karolina

Jsi komunikativní, usměvavý a dlouhá fronta nedočkavých zákazníků tě nikdy neodradí??

Pak tě chceme.

Stačí poslat životopis na andrea.halaskova@efsete.cz nebo osobně předej na prodejně.

Kde nás najdeš? Ve 2. patře naproti výtahům

Požadavky: minimálně 18 let

Kontakt: ostrava@stormwatches.cz

Více info na prodejně.

Životopisy zasílejte na email: ostrava@stormwatches.cz

Do prodejny ORSAY na plný i částečný úvazek hledáme PRODEJNÍ ASISTENTKU

Nabízíme:

  • Více než pracovní místo
  • Mnoho možností individuálního rozvoje

V případu zájmu přineste Váš životopis do naší prodejny nebo zašlete na e-mailovou adresu: 866.shop@orsay.com

Vaši budoucnost můžete tvořit již nyní!

Můžete tvořit ORSAY!

Přijmeme na HPP i VPP: PRODAVAČKU / PRODAVAČE

Nabízíme:

  • zajímavý plat
  • Benefity
  • Mladý kolektiv

Životopis zasílejte na: Footlocker.ova@email.cz.

Info na tel: 596 155 022.