• Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si najít práci v nákupním centru.
  • Nabídky práce a přehled volných pracovních pozic bez reklam.
  • Možnost poslat zájem o práci několika prodejnám najednou, pomocí jednoho formuláře.
  • Odpovědí na pracovní nabídku kontaktujete přímo zástupce značky nebo prodejny.
  • Možnost automatického zaslání aktuálních volných nabídek práce z nákupního centra každý měsíc na emailovou adresu.

SEZNAM VŠECH NABÍDEK ZDE

Vedoucí prodejny DÉSI – rychlá restaurace –  nástup 15. 4. 2022

Popis:
Do našeho týmu hledáme novou posilu, která se dokáže ztotožnit s naším konceptem DÉSI – rychlá
restaurace.

Máte organizačního ducha a smysl pro pořádek? Máte rádi moderní českou kuchyni? Umíte zorganizovatsebe i svých pět kolegů?

Pokud je Vaše odpověď na všechny otázky ANO, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • aktivní řízení, vedení a organizace směn
  • příprava prodeje výrobků
  • kontrola kvality vybraných pokrmů
  • flexibilita a samostatnost
  • chuť se učit a pracovat v týmu
  •  komunikativnost a příjemné vystupován
  • aktivní prozákaznický přístup
  • zkušenost v gastronomii výhodou
  • zvládání stresových situací

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek
  • Na dobu neurčitou
  • Pracovní smlouva
  • Plat: 28000 – 30000 Kč/měsíc
  • Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
  • další prémiové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • příležitost naučit se něco nového
  • skvělý kolektiv
  • pravidelný výplatní termín 15. den v měsíci- nástup 15. 4. 2022

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail – ales.novotny@desi.cz, Tel: 778 759 056
Těšíme se na Vaše reakce.

Prodavač/ka DÉSI – rychlá restaurace – KAJA s.r.o.

Název pozice:
Prodavač/ka DÉSI – nástup k 19. 4. 2022

Popis:
Do našeho týmu hledáme novou posilu, která se dokáže ztotožnit s naším s naším konceptem DÉSI – rychlá
restaurace. Rádi prodáváte a komunikujete s lidmi, máte rádi poctivé české jídlo?

  • příprava a prodej výrobků
  • aktivní prodej
    – komunikativnost a příjemné vystupování
    – aktivní prozákaznický přístup
    – zkušenost v gastronomii výhodou
    – zvládání stresových situací

Nabízíme:

  • Plat: 25000 Kč/měsíc
  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
  • Zaměstnanecké benefity
  • pravidelný výplatní termín 15. den v měsíci

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis:  Aleš Novotný – Tel: 778 759 056, E-mail: ales.novotny@desi.cz

PRODAVAČKA ZNAČKOVÉHO ZBOŽÍ LIU JO

Italská módní značka přijme do HPP prodavačky do prodejny v OC Forum Nová Karolina Ostrava.

Požadujeme:

  • praxi v prodeji značkového textilního zboží
  • výborný zákaznický servis
  • seriózní přístup k práci a kolegům
  • komunikativnost
  • částečná znalost AJ
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • serióznost

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky
  • atraktivní pracovní prostředí
  • seriózní přístup

Podmínkou je zaslání podrobného životopisu s fotografií. Upozornění – nehledáme pracovnice do kanceláře a aranžerky.

Kontaktní e-mail je: olympia@xenafg.com

Prodejce – Brigádník pro prodejnu UA v Ostravě

Jakou představu o tobě máme?

  • Láska ke sportu a týmový duch je tím nejdůležitějším, o čem nás musíš přesvědčit.
  • Stejně jako na hřišti, chceme mít v týmu ty nejlepší a nejvýkonnější parťáky, na které se můžeme spolehnout, že tým podrží.
  • Chceme někoho, koho bude bavit vysvětlovat zákazníkům vychytávky našich super produktů.
  • Nepotřebujeme předchozí zkušenost z prodeje, ale musíš mít nadšení pro naši značku.

Nabízíme:

  • Firemní oblečení Under Armour na tvé směny v prodejně.
  • Práce na DPP.
  • Velmi přátelský kolektiv.
  • Nastartování kariéry u top sportovní značky.
Své životopisy posílejte na denisa.jusko@bmmcr.cz

Chcete se stát součástí týmu pro restaurace Pizza Coloseum?

PRÁVĚ HLEDÁME ŠIKOVNÉ ČÍŠNÍKY / SERVÍRKY.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám! Těšíme se na nové kolegy.

“PRACUJTE TAM, KDE DOSTANETE PŘÍLEŽITOST A OCENÍ VÁS.  JSME TO, CO HLEDÁŠ”

JAKÉ ZNALOSTI/ DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?
▫️praxi v oboru
▫️týmový hráč
▫️profesionalita
▫️časová flexibilita
▫️pozitivní a přátelský přístup ke kolegům
▫️samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup, pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
▫️zaslání kompletního CV

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
▪️zázemí stabilní firmy, výplata vždy v termínu
▪️práce na HPP, DPP, ŽL; po zapracování smlouva na dobu neurčitou
▪️velmi dobré platové ohodnocení ( 25 – 35 tis. Kč)
▪️stálý a profesionální kolektiv
individuální přístup

V případě zájmu kontaktujte přímo management – Restaurace Pizza Coloseum – https://forumnovakarolina.cz/gastro/pizza-coloseum/

Více informací přímo v restauraci.