Snadné parkování

Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno na 1 500 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem (P1, P2) a pod náměstím mezi budovou centra Forum Nová Karolina a Trojhalím (P3).

Prosíme, mějte na paměti, že se nejedná o hlídané parkoviště a vaše auto má omezené možnosti se bránit zlodějům, není totiž trezor. Pakliže u sebe máte jakékoliv cennosti, nenechávejte je ve vašem voze. Lze je pohodlně a bezpečně uložit v úschovně. Předejdete tím nemilým situacím.

Pro automobily LPG / CNG a dodávky je v provozu parkoviště za Divadlem Antonína Dvořáka, které je v docházkové vzdálenosti od obchodního centra.

Stojany na kola se nachází u vchodu do centra z náměstí Biskupa Bruna a v garážích v -1. patře ve žluté zóně (při vjezdu do garáží od Frýdlantských mostů).

Pro vaše pohodlné nákupy a zábavu v centru Forum Nová Karolina poskytujeme 2 hodiny parkování zdarma.

Za parkování můžete pohodlně zaplatit v automatických pokladnách, automatická pokladna nastavuje 15 minut pro výjezd z parkoviště po zaplacení parkovného.

Cena parkování
Pondělí – Pátek – první dvě hodiny ZDARMA, každá další započatá hodina 30 Kč

Sobota – Neděle – parkování ZCELA ZDARMA

Provozní doba parkoviště

6:45 – 22:00 – ve všední den
22:00 – 6:45 – parkoviště je uzavřeno
6:45 – 22:00 – o víkendu
22:00 – 6:45 – parkoviště je uzavřeno

❗ S platností od 28.10. platí v centru omezená provozní doba – info ZDE

Parkování návštěvníků Cinema City:

Návštěvníci kina CINEMA CITY mají možnost při nákupu vstupenky na pokladně požádat o prodloužení doby parkování a pobytu na parkovišti do 1:00 hodin.

Využijte naše parkovací plochy i ve všedních dnech. Poloha našeho centra v bezprostřední blízkosti centra Ostravy vám umožní si v rámci dvou hodin zdarma vyřídit například jednání na úřadech, apod.

Fashion. Gastro. Zábava.