Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Peek & Cloppenburg

Na bezmála 3 000 metrech čtverečních a ve dvoupatrovém konceptu představuje Peek & Cloppenburg svůj jediný ostravský koncept módy světové třídy pro každou příležitost a každý vkus a zpestřuje tak módní scénu nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina Ostrava.

Peek & Cloppenburg značí úspěšnou kombinaci exkluzivních designérských značek a vysoce kvalitních vlastních značek pro dámy i pány. V přízemí vás čeká stylová volnočasová móda a klasické značky i prodejny originálních značek, např. Tommy Hilfiger, s.Oliver nebo Marc O`Polo. První patro je pak obzvláště exkluzivní: zde uvádíme nejnovější designérské kolekce značek Marc Cain, Boss Black, Boss Orange, Napapijri nebo Armani Jeans.

Od svého založení v Berlíně a Düsseldorfu v roce 1901 se ze společnosti Peek & Cloppenburg stal jeden z nejvýznamnějších evropských podniků působících v oblasti životního stylu. Mezinárodní módní firma, která má v současnosti 40 poboček ve východní Evropě a Rakousku, je na své služby mimořádně hrdá. Pokud vyhlédnutý kousek není ve správné velikosti k dispozici, ihned se některý z cca 40 zaměstnanců elektronicky dotáže také v dalších dvou prodejnách. Rezervace a vyzvednutí později, výměna zboží nebo vrácení peněz, bezhotovostní platby jsou u společnosti P&C samozřejmostí.

111letá tradice zavazuje: náročná móda pro náročné zákazníky.