Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Hilfiger Denim

TOMMY JEANS

Tommy Hilfiger je americká značka módy pro muže i ženy.

Její historie se pomyslně začala psát už v roce 1951, kdy se jako jedno z devíti dětí narodil její zakladatel, Tommy Hilfiger. Jeho kariéra odstartovala brzy, a to když začal upravovat džíny podle požadavků zákazníků.

Jeho úspěch vedl k otevření vlastního obchodu The People’s Place, který sice prosperoval, ale po potopě následkem hurikánu Agnes byl kompletně zničený a po sedmi letech ukončil činnost. Tommy se následně přesunul do New Yorku, kde se soustředil na uvedení své vlastní značky, kterou vypustil do světa v roce 1985.

Značka Tommy Hilfiger se rychle rozšířila a nyní je jednou z nejznámějších a nejvyhledávanějších módních značek na světě.

 

PEPE JEANS

Historie značky Pepe Jeans se začíná psát již v roce 1973. Tehdy se o její založení zasloužili tři bratři Nitin, Arun a Milan Shah. Pro název své společnosti zvolili Pepe, a to jednoduše proto, že se jednalo o krátké slovo, které šlo napsat bez větších potíží. A navíc se dobře vyslovovalo i cizincům.

Jak samotný název napovídá, Pepe Jeans se zaměřuje převážně na džíny. Jedná se o kvalitní kousky, přičemž v kolekcích najdeme mnoho stylů, střihů i barev. V oblasti denimové módy se Pepe Jeans dále zaměřuje i na džínové sukně, bundy, kraťasy nebo třeba šaty.

Pro tuto značku je typická především rozmanitost. Dokáže být hravá a veselá a stejně tak i elegantní a ležérní. Každá kolekce je zkrátka jeden velký originál.