Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Datart

Dobrý den! Jsme rádi, že vás zajímá svět kvalitní spotřební elektroniky za příznivé ceny. V našem obchodě objevíte rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství.

Výhodným nákupem však naše péče zdaleka nekončí. Využít můžete bezkonkurenční nabídku služeb, například:

  • pojištění výrobků s prodlužením záruky na 3 roky vás ochrání od výdajů na opravu či pořízení nového výrobku. I ve třetím roce se vztahuje nejen na poškození a odcizení, ale i na funkční vady.
  • prodloužená záruka až na dobu 5 let vás zbaví starostí s nefunkčním televizorem, DVD, fotoaparátem, kuchyňskými spotřebiči a dalšími vybraným zbožím. V případě poruchy vám výrobek opravíme za podobných podmínek jako v zákonné záruční době. V případě TV vám zapůjčíme náhradní.
  • Datart doprava na jakoukoliv adresu v ČR. K tomu nabízíme i další úkony: doneseme výrobek až na místo určení, provedeme základní instalaci, odvezeme obalový materiál a budete-li si přát, i starý spotřebič k ekologické likvidaci.
  • Záruka bleskové výměny vám dává jistotu, že v případě reklamace výrobku během 24 měsíců od zakoupení vám jej okamžitě vyměníme za nový. Služba se týká řady výrobků pro domácnost, pro péči o tělo i z oblasti audio/video.

Přijďte se přesvědčit, že Datart je skutečným elektrospecialistou, který si vás bude vážit a nabídne vám atraktivní služby i skvělé ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.