Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

iStores

iStores je autorizovaný Apple Premium Reseller, který provozuje celkem 12 prodejen v České a Slovenské republice. iStores nabízí svým zákazníkům mnohaleté zkušenosti s platformou Apple, možnost řešení servisu a konzultace přímo na našich prodejnách.

iStores, to nejsou pouze značkové obchody Apple a tedy špičkové produkty z kategorie IT, počítačů, mobilních telefonů a příslušenství. V obchodech iStores najdete vždy ochotné a usměvavé prodejce připravené pomoci s výběrem produktů Apple přesně podle vašich představ a potřeb. U nás si můžete produkty Apple v příjemném prostředí vyzkoušet, na cokoliv se zeptat a následně si produkt zakoupit se všemi výhodami, které souvisí s nákupem v síti autorizovaných prodejců Apple Premium Reseller.

Značka iStores existuje na trhu od roku 2010, stojí za ní však společnost s historií daleko delší a bohatší. Firma WESTech, provozovatel sítě obchodů iStores, spadá do mezinárodní skupiny ELKO Group, která působí na trhu od roku 1993. Kdykoliv si tak pořídíte nový Mac, iPhone, iPad nebo iPod, můžete si být 100% jistí kvalitou služeb a stabilitou společnosti, která vám produkty Apple dodává. Navíc působnost iStores daleko přesahuje obyčejný vztah mezi firmou a zákazníkem. Klienti jsou středobodem našeho zájmu a podle toho se chováme.

Video ze slavnostího otevření prodejny.