Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

RITUALS

Jedinečná kosmetika na přírodní bázi inspirovaná starověkou východní tradicí

RITUALS nabízí nejen kosmetiku na přírodní bázi určenou pro vaše tělo, pleť či vlasy, ale i produkty, které provoní váš domov, ať už jde o čistý čaj, vonné svíčky a vonné tyčinky.

AUTENTICKÉ VÝCHODNÍ RITUÁLY

Inspirací pro více než 400 produktů je starověká východní tradice.

Všechny produkty Rituals jsou inspirovány autentickými východními rituály. Rituál z parních lázní hammam nebo každoroční vítání květů Sakury v Japonsku, to je jen pár příkladů z dlouhé řady krásných tradic, kterými se inspirovali.

VYTVOŘENO NEJLEPŠÍMI TVŮRCI PARFÉMŮ NA SVĚTĚ

Dokonalá vůně je pro Rituals důležitá. Proto také při tvorbě našich jedinečných, exkluzivních a jemných vůní spolupracují jen s těmi nejlepšími tvůrci parfémů na světě.

ODPOVĚDNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Rituals se zaměřují na náročné zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči, a kterým navíc záleží na druhých a na životním prostředí. Není tedy překvapivé, že stejné požadavky kladou i sami na své produkty a služby. Používají přírodní přísady z obnovitelných zdrojů. Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používají neškodlivé alternativy. Pro balení produktů je co nejvíce využíváno dřevo z obnovitelných zdrojů, FSC-certifikovaný papír a karton a sklo. Pro udržení co nejmenší uhlíkové stopy se soustředí co nejvíce výroby do Evropy.

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Žádné výrobky Rituals neobsahují živočišné složky a jsou tedy vhodné pro vegetariány. Některé výrobky (především z řady Ayurveda a produkty na rty) obsahují med a včelí vosk, nejsou tedy vhodné pro vegany. Veškerý další sortiment je pro vegany vhodný. Výrobky Rituals jsou na přírodní bázi, obsahují tedy minimální množství konzervantů a stabilizátorů z důvodu trvanlivosti výrobků. Na výrobu jsou využívány obnovitelné zdroje (např. za každý pokácený strom použitý při výrobě výrobků je vysazen nový).

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Všechny Rituals produkty jsou testovány předními dermatology.

Veškeré informace o sortimentu naleznete nejen na www.rituals.cz, ale i v kamenných prodejnách, kde se o vás skvěle postarají.

Prodejnu najdete v přízemí našeho centra, kousek od hlavního vchodu, naproti obchodu H&M.

Akce obchodu

DÁREK K NÁKUPU

Produkty z kolekce The Ritual of Karma

RITUALS

Více
DÁREK K NÁKUPU

Sada produktů The Ritual of Karma

RITUALS

Více