Kontakty:

T: 702274951

E: 204021@amrest.eu

Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Pizza Hut

To nejdůležitější z historie restaurací Pizza Hut:

  • Už 60 let uspokojujeme chutě lidí po celém světě! První restauraci jsme otevřeli 31. května 1958 ve městě Wichita v americkém Kansasu. Pokud byste si chtěli dát pizzu na tomto legendárním místě, můžete, restaurace stále jede plnou parou vpřed.
  • Dnes podáváme naše pokrmy hostům v téměř 14 000 restauracích v různých částech světa.
  • První restauraci Pizza Hut v Polsku patřící společnosti AmRest jsme otevřeli v roce 1993 v pronajatém domě na trhu ve Vratislavi, její obyvatelé si tak mohou pochutnávat na našich dobrotách už 25 let.
  • Jako první jsme nabídli možnost objednávání pizzy online! Bylo to v roce 1994 a první online objednávka byla na pizzu Pepperoni s žampiony a sýrem navíc.
  • Pizza Hut se dostává na všechna místa na světě … a ještě dále! V roce 2001 dorazila objednávka z Pizza Hut i na mezinárodní vesmírnou stanici.
  • Našemu křupavému těstu a vynikajícím předkrmům nikdo neodolá – naši pizzu si dali i hosté pozvaní do Bílého domu paní Barbarou Bushovou.

Líné odpoledne, návštěva u kamarádů, důležitý sportovní zápas nebo napínavý film … všechny tyto situace důvěrně známe. Také víme, že v takových okamžicích obvykle přichází neodolatelné pokušení a chuť na teplou křupavou pizzu. Je to tak, že? Proto přicházíme se službou:

Pizza Hut Rozvoz, , kterou ti doručí pizzu domů či kam si budeš přát. Máš-li hlad, neváhej, objednej si pizzu online a do 30 minut u tvých dveří zaklepe náš řidič, aby ti předal vynikající pizzu připravenou z čerstvých surovin. Pizzu si můžeš objednat na pizzahut.cz, nebo nám můžeš zavolat na 772 779 779. Podívej se na naše menu, jaké dobroty nabízíme a vyber si, na co máš zrovna největší chuť.

Pizza Hut Express je naší odpovědí pro ty, kdo se potřebují najíst dobře a rychle. Přijali jsme tuto výzvu a otevřeli jsme restaurace Pizza Hut Express, kde svou pizzu dostaneš už pět minut po objednání. Ano, nespletli jsme se – do 5 minut se budeš moci zakousnout do vynikající, teplé a křupavé pizzy.

www.pizzahut.cz