Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Fischer/Nev Dama

CK FISCHER – Svět vašich zážitků

Historie Cestovní kanceláře FISCHER začala v roce 1999, od roku 2004 je ve vedení společnosti Jiří Jelínek. Dnes patří Cestovní kancelář FISCHER k nejoblíbenějším cestovním kancelářím, pokud jde o letecké dovolené u moře. Má více než 130 tisíc zákazníků a řadí se tak ke třem největším cestovním kancelářím v Česku.

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Do produktového portfolia patří dále zimní dovolené u moře, zájezdy do exotických zemí a eurovíkendy ve světových metropolích. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především z kategorie pěti a čtyřhvězdičkových.

Stálí zákazníci Cestovní kanceláře FISCHER oceňují zejména vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Váží si spolehlivosti, otevřenosti a v neposlední řadě pak našeho osobního přístupu.

Po spojení Cestovní kanceláře FISCHER a cestovní kanceláře NEV-DAMA, jedničkou na trhu lyžařských zájezdů, v roce 2011 vznikla největší cestovní skupina v České republice. Naše klientela čítá přes čtvrt milionu klientů a roční tržby dosahují 3 miliard korun.

Cestovní kancelář CK FISCHER nově najdete v přízemí centra, naproti prodejně s elektronikou DATART.