Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

CHEESEMARKET

Jsme obchůdek nabízející výběr toho nejlepšího co lze na trhu získat pro gurmány a všechny co miluji dobré jídlo a víno!

Nabízíme vybrané sýry z celé Evropy od holandských přes francouzské, italské, španělské až po slovenské.

Vybírat můžete ze sýrů kravských, kozích, ovčích a to jak sýry čerstvé, mladé, jemné, tak až po vyzrálé, které v sobě mají krystalky soli a ty dodají sýrů ještě lepší a výraznější chuť.

V bohatém sortimentu Cheese Market se nachází i slovenské speciality ze Zázrivé. V nabídce máme například korbačíky, nitě, kuličky, vynikající brynzu a také žinčici.

Dále máme ten nejlepší výběr domácích uzenin z rodinného Řeznictví u Bobra a  najdete u nás také nařezávač, kde vám rádi nařežeme lahodnou šunku od kosti, italský pršut, pancettu a další.

Sušené francouzské klobásy z oblasti Auvergne, které tvoří vždy vepřové a nějaká přidaná příchuť od zvěřiny po oříšky. V neposlední řadě si u nás můžete  pochutnat na klasických maďarských klobásách! Máme lahůdkové ale také pikantní pro milovníky ostřejších chutí.

Na své si přijdou i milovníci vína, pro které máme v nabídce francouzská vína z produkce  známého herce Pierra Richarda (Chateu bel Eveque). Dále perfektní vína ze Španělska a Itálie, které jsou u nás hodně oblíbené a perfektně doplní a podtrhne chuť sýrů.

A ještě bychom málem zapomněli na perfektní španělské mandle na olivovém oleji, které nesmí nikdy chybět na zobání k vínu!

Cheese Market máme i  francouzské Jean brunet paštiky a české paštiky značky Via delicia. A ke zpříjemnění každodenního vaření vám nabízíme kvalitní italské olivové oleje, olivy, sušené rajčata a mnoho dalších dobrot.

Každý den máme pro vás nachystané to nejlepší a nejčerstvější pečivo široko daleko.

 

DÁRKOVÉ BALÍČKY

Na speciální událostí jako jsou narozeniny, oslavy, vánoce a mnoho dalších příležitostí nabízíme dárkové balíčky, krabice a také bohaté sýrové mísy na váš stůl.

Potřebujete-li někoho obdarovat a nejste si jisti co má rád, přijďte si k nám pro dárkové poukazy, které máme v hodnotě už od 200 Kč.

Děkujeme že u nás rádi nakupujete a budeme se těšit na další návštěvu!

Snažíme se ať u nás najdete vždy to co hledáte!

S láskou váš Cheese Market