PARKOVÁNÍ BĚHEM FESTIVALŮ

Jdete na festival a chcete u nás zaparkovat? Není problém!

Během festivalové sezóny prodlužujeme otevírací dobu parkoviště. Svá auta si tak budete moci vyzvednout i v nočních hodinách, po ukončení festivalu Beats for Love a Colours of Ostrava.

Vstup do podzemních garáží po 22 hod. vám bude umožněn přes technický vstup C1 z ulice Těžařská, naproti Frýdlantským mostům. (viz přiložená mapka)

Přímo u dveří je nutné zazvonit na zvonek a vyčkat příchodu strážného, který vás vpustí do garáží. Ochranka u nás bude pro tyto případy dostupná po celou noc.

CENÍK PARKOVNÉHO

  • všední dny: první dvě hodiny ZDARMA, každá další započatá hodina 50 Kč
  • víkendy a svátky: parkování ZDARMA

Pro své vozidlo se tak můžete zastavit i v noci po ukončení programu festivalu nebo jej po celou dobu festivalu můžete nechat zaparkované. A pokud u sebe máte bezkontaktní platební kartu, můžete parkovné uhradit přímo u výjezdního terminálu u severního výjezdu a nemusíte ani chodit k parkomatu.

BĚŽNÁ PROVOZNÍ DOBA PARKOVIŠTĚ

  • všední dny: 5:30 – 01:00 hod.
  • víkendy a svátky: 6:45 – 01:00 hod.

 

Po dobu festivalů Beats for Love a Colours of Ostrava budeme mít podzemní garáže otevřeny NON-STOP. Vstup na parkoviště Forum Nová Karolina mimo klasickou otevírací dobu (tj. po 22 hod.) vám bude umožněn přes technický vchod s označením C1, nacházející se naproti Frýdlantským mostům, z ulice Těžařská.

V případě dotazů, můžete kontaktovat náš infostánek: T: +420 596 155 002, E: info@forumnovakarolina.cz Infostánek je vám k dipozici denně od 9 do 21 hod.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Další akce centra

VÝPRODEJ

Nákupy za zlomek ceny

MOHITO

Více
Akce

Akční nabídka

ALPINE PRO

Více
Nové kolekce

Comma, Digel, Jones

Steilmann

Více
ŠŤAVNATÝ LETNÍ VÝPRODEJ

Slevy až 45 %

YANKEE CANDLE

Více