Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Subway

Uhodli byste, kde byla otevřena první provozovna Subway mimo USA? Nebylo to v Kanadě, Mexiku ani nikde jinde blízko Spojených státu. Nebylo to ani v Anglii, ani v Německu, ani ve Francii. Asi neuhádnete…

Společnost Subway poprvé ochutnala cizokrajná dobrodružství na malém exotickém ostrove v Bahrainu na Středním východě v roce 1984. Netrvalo dlouho a značka Subway se začala objevovat i ve vzdálených zemích jako jsou: Island, Polsko, Nikaragua a Čína…

Restaurace Subway jsou největším světovým řetězcem tzv. „submarine sendvičů“ (podle jejich vzhledu, vypadají totiž jako ponorky) a vynakládají nesmírné úsilí, aby zákazníkům přinášely co nejchutnější a jen ty nejčerstvější produkty kdekoliv na zeměkouli. Subway je známa ve více než 70 zemích po celém světe a všude je stejně oblíbena!

Restaurace Subway jsou stále více oblíbeny ve většině zemí Evropy, důkazem toho jsou nově rostoucí lokace například v Chorvatsku, ve Francii, v Polsku, Německu, Maďarsku a v roce 2003 konečně i v České republice!

Nabídka sendvičů se v jednotlivých zemích výrazně nemění, ale bývá zpravidla přizpůsobena jednotlivým kulturám nebo náboženstvím. Takže čerstvé Subway sendviče můžete najít kdekoliv!

Už uplynulo 38 let od doby, kdy spoluzakladatel Subway Fred DeLuca přijal 1000 USD jako investici do svého nového obchodu se sendviči a také jako pomoc při studiu. Za celkem krátkou dobu se myšlenka rychlého občerstvení Subway rozšířila do více než 70 zemí!