Otevírací doba:

PO - NE 9:00 - 21:00

SPORT VISION

SPORT VISION

Síť prodejen SPORT VISION nabízí nejvyšší kategorii sportovního zboží se zvláštním zaměřením na běh, trénink, fotbal a basketbal. Široký sortiment produktů zajistí aktivním i rekreačním sportovcům nákup obuvi, oblečení a doplňků na jednom místě.

Výběr z více než 50 renomovaných sportovních značek uspokojí i milovníky moderního sportovní módy pro každý den. Zákazníci tak mohou vybírat ze značek Nike, Adidas, Reebok, New Balance, The North Face, Helly Hansen, Under Armour, Columbia, Converse, Colmar, Timberland a mnoha dalšími. SPORT VISION rovněž vlastní distribuční práva ke značkám Champion, Umbro, Ellesse a Lotto.

Díky jednoduchému a přehlednému řazení produktů podle pohlaví, funkce a značky se nakupování v konceptu SPORT VISION stává jedinečným zážitkem. Snadná orientace v obchodě zajistí, že hledání požadovaného produktu je výrazně jednodušší a příjemnější.

SPORT VISION je předním multibrandovým prodejcem sportovního zboží z Balkánu s více než 220 moderními obchody v 10 zemích: Srbsko, Bosna a Hercegovina, černá Hora, Severní Makedonie, Albánie, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko, Bulharsko a Řecko.

www.sportvision.cz