Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Park Avenue Fashion

Společnost Park Avenue Fashion s.r.o. byla založena již v lednu 2011 a do obchodního rejstříku byla zapsána 30.1. 2011. Název naší společnosti byl inspirován jednou z nejslavnějších obchodních tříd v New Yorku. Společnost Park Avenue Fashion s.r.o. byla od samého počátku založena jako rodinná firma se spoluúčastí všech aktivních členů rodiny a její celkový obrat v roce 2015 dosáhl 100 milionů korun. Od roku 2011 jsme se stali úspěšnými dodavateli špičkové pánské těžké konfekce renomovaným obchodním společnostem v Německu a Švýcarsku, které mají v těchto zemích desítky úspěšných prodejních jednotek.

K produkci těchto výrobků používáme nejlepší materiály na bázi čisté vlny, které přímo nakupujeme u nejlepších textilních dodavatelů z Itálie z oblastí Biella a Prato. Většinu ostatních komponentů taktéž nakupujeme v Itálii a od dalších nejlepších dodavatelů z Německa, Velké Británie, ale i z České republiky.

Naším úkolem je těmto zákazníkům na jejich přání „vyprojektovat“ jakýkoliv produkt pánské těžké konfekce (sako, kalhoty, plášť, vestu) podle posledních módních trendů v materiálu a v tvarovém vývoji. Vývoj všech těchto produktů jsme úspěšně zvládli již v prvním roce naší existence a v roce 2012 jsme zahájili vývoj a výrobu v segmentu volnočasové pánské konfekce, která zažívá v současné době ohromný rozvoj a je dnes nedílnou součástí šatníku každého elegantního muže.