Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Half Price - Great Brands

Tisíce značek. Tisíce slev. Jedno místo.

Baví Vás momenty, kdy se k vysněným designérským kouskům dostanete za výhodnější cenu? Potom se Vám koncept off-price bude líbit! HalfPrice teď otevírá své brány lovkyním a lovcům módních vychytávek i v Ostravě.

To se Vám nezdá! Pokud milujete módu a oceňujete značkové a jedinečné věci od slavných návrhářů, budete nadšení. HalfPrice je obrovská porce výhodných nabídek plná módního oblečení, bot, kosmetiky, domácích a sportovních potřeb i doplňků pro domácí mazlíčky. Místo, kde si budete moct vybrat z téměř 2000 světových módních značek a zaplatit jen zlomek jejich ceny, bude po Praze, Liberci a Brně už i v Ostravě.

Prodejny HalfPrice jsou zásobovány zbožím přizpůsobeným potřebám všech zákazníků a nové produkty jsou v limitovaných počtech doplňovány několikrát týdně. Každý den tak máte šanci ulovit skutečné poklady za úžasné ceny. Ulovíte je Vy nebo Vás předčí někdo jiný? Neváhejte a pojďte s námi na vzrušující nákupy do HalfPrice!

Jste zvyklí nakupovat s rozmyslem, sázíte na kvalitu a neradi utrácíte? To v Halfprice respektujeme! Nabízíme vysoce kvalitní produkty za nízké ceny. Základním pilířem prodeje je spolupráce s největšími módními značkami a módními domy, díky čemuž máte možnost najít ty nejmódnější věci za velmi dobrou cenu.

Pravděpodobně Vás zajímá, jak je možné, že HalfPrice nabízí značkové oblečení za mnohem nižší cenu. Jde o koncept off-price prodeje. To znamená, že tým nákupčích a trendsetterů spolupracuje se značkami a designéry z celého světa. Každý den vyhledávají trendy a vyjednávají výhodné ceny. Snaží se splnit očekávání zákazníků tím, že nabízí rozmanitost a vysokou kvalitu za nejlepší cenu.

Přijeďte se přesvědčit sami do prodejny Halfprice ve Fórum Nova Karolina Ostrava.

Akce obchodu

HALFPRICE CLUB

Sleva 10 % na uvítanou a 20 % na každý třetí nákup

HALF PRICE

Více
VÝPRODEJ

Ještě více produktů za ještě nižší ceny

HALF PRICE

Více