Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen je dánská designová prodejna se svéráznou, neustále se měnící nabídkou produktů vyrobených speciálně pro vás. Najdete zde věci, které potřebujete, věci, o kterých jste snili, a věci, o jejichž existenci jste ani netušili. Věci pro váš domov, vaše párty, vaše děti a spoustu dalšího, a to vše za překvapivě dostupné ceny.

Nabízíme produkty jednoduché, designové a pestré s dotykem Skandinávie a často s prvkem humoru za neuvěřitelně nízké ceny, a to vše ve velmi příjemném prostředí. Ve Flying Tiger Copenhagen můžete nakoupit předměty, které jsou dekorativní, praktické, zábavné a povzbuzují kreativitu. Náš sortiment nabízí vše od domácích potřeb přes dekorace, potřeb do kuchyně, vše pro váš večírek, kancelářských potřeb, hraček až po vychytávky pro domácí kutily.

Každá naše prodejna je místem, kde vás chceme inspirovat ke zkoušení nových věcí, ke kreativitě a především – doufáme, že pro vás nakupování v prodejně Flying Tiger Copenhagen bude velkou zábavou. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami.

Těšíme se na vás ve Flying Tiger Copenhagen.