Otevírací doba:

JIŽ BRZY

fielmann

FIELMANN

Vaše oční optika s mimořádnými službami i zárukami. Ve Fielmann nabízíme široký výběr dioptrických či slunečních dámských, pánských i dětských brýlí i velký výběr kontaktních čoček.

Vybírat můžete z více než 2000 obrub vlastní produkce i od světových značek a designérů. – Vždy za nejvýhodnější  cenu pro vás, se zárukou vrácení peněz. V nabídce najdete jen produkty s osvědčenou kvalitou.

Ať už jde o brýle na čtení, nová skla do vaší stávající obruby, nebo moderní multifokální brýle, naši optici vám s výběrem obrub a skel rádi a ochotně poradí a pomohou i v případech, kdy vám vaše stávající brýle dokonale nesedí, nebo potřebují opravit drobné nedokonalosti.

Drobné opravy a odborné vyčistění poskytuje Fielmann na každé pobočce zdarma.

Měření zraku zdarma přímo ve vaší optice

Služby, jako je měření zraku, jsou v optice Fielmann nejen samozřejmostí, ale také zdarma. Naši kompetentní optici změří váš zrak pomocí moderní technologie kdykoliv a bez dalších podmínek.

Kontaktní čočky za nejlepší ceny pro vás

Optika Fielmann nabízí na všech pobočkách široký sortiment značkových kontaktních čoček a produktů pro péči o ně. Speciálně vyškolení optici vám poradí s výběrem,  manipulací i péčí o ně. Doporučujeme nechat si kontaktní čočky pravidelně kontrolovat. Tuto komplexní službu poskytujeme zdarma. .

Proč Fielmann? Přesvědčte se sami.

Záruka vrácení peněz

Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Záruka spokojenosti

Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

Tříletá záruka na veškerý sortiment, včetně dětských brýlí.

Zákaznický servis

Měření zraku zdarma přímo ve vaší optice

Služby, jako je měření zraku, či drobné opravy jsou v optice Fielmann nejen samozřejmostí, ale také zdarma. Naši kompetentní optici změří váš zrak pomocí moderní technologie kdykoliv a bez dalších podmínek.

Těšíme se na vás již brzy.