Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Fanshop Baník

Oficiální fanshop fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Baník, nejslavnější fotbalový klub na Moravě, byl založen již v roce 1922. Během téměř 100 let prošel klub bouřlivým vývojem. Od prvního slavného vítězství nad odvěkým rivalem Spartou v roce 1937, přes první účast ve finále tuzemského poháru v roce 1946, vstup na evropskou scénu v roce 1959 a zlatou éru, která vyvrcholila 3 tituly mistra, až po novodobý Baník ověnčený vítězstvím v lize i v poháru v novém tisíciletí. Baník je po celém Česku znám především vyhlášenou klubovou akademií, která přinesla českému fotbalu spoustu skvělých fotbalistů, a také neuvěřitelným sepjetím klubu s fanoušky.

Dodatečné kontakty

Web: www.fcb.cz
E-shop: www.fanshopfcb.cz

V dresech stejné barevné kombinace jako na podzim, ale s několika pozměněnými detaily, nastoupí Baník do jarní části sezony 2022/23. Klub už některé změny avizoval, budou celkem čtyři.

Baník se s koncem výročního roku 2022 rozloučil s výročním logem, zlatý rám s číslovkou 100 a výročními letopočty 1922 a 2022 zmizí. Znak klubu ve své tradiční podobě nadále zůstane uprostřed na hrudi.

Na přední straně dresu, konkrétně na pozici určené hlavnímu partnerovi klubu se nově objeví logo společnosti A&V Invest, jejíž specializací jsou především dlouhodobé investice ve finančních službách.

Zmizí také logo oslav ze zadní strany dresu stejně jako stříbrný plíšek s výročním logem z boční části zápasového trikotu.

Akce obchodu

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ

Slevy až 70 %

Fanshop Baník

Více
NÁVRAT KE SPOLUPRÁCI S PUMOU

Akční nabídka

Fanshop Baník

Více