Otevírací doba:

Po - Pá 9:00 - 20:00
So - Ne 10:00 - 19:00

Equa Bank

Přinášíme vám bankovní služby nové generace. S nimi můžete s přehledem zvládnout své finanční záležitosti, šetřit svůj čas i peníze nebo si splnit některá přání. Je jen na vás, co vše se rozhodnete využít. Vaše Equa bank je připravena.

Jsme nová banka. Možná si říkáte, že bank je tu už více než dost. My jsme se ale rozhodli dělat bankovnictví jinak, než je běžné. Především chceme být srozumitelní. Víme, že nemáte rádi složité produkty, my také ne. A že nečtete nepřehledné obchodní podmínky. Proto jsme to zařídili tak, aby u nás bylo vše jasné a snadno pochopitelné.

Například naše internetové bankovnictví. Je jednoduché a praktické. Vše vyřídíte rychle a odkudkoli. Ale samozřejmě, že můžete navštívit i některou z našich poboček.

Jednáme pokaždé otevřeně. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky nebo jiné bankovní kličky.

Máme silné profesionální zázemí britské společnosti AnaCap Financial Partners. Zároveň ale vlastníme českou bankovní licenci, což znamená, že jsme česká banka a vaše finance jsou u nás chraněné zákonným pojištěním do souhrnné výše ekvivalentu 100 tisíc EUR. Pro vás to znamená jistotu a stabilitu, což ovšem bereme jako samozřejmost.