Kontakty:

T: +420 596 780 924

Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Divoký býk

Vážení přátelé kůže a kožených bund, pokud jste se internetovou džunglí proklikali až sem, musím vám poděkovat! Obchoduji v oboru kůže již více než dvacet let a vím, že nabídnout vám ,jako zákazníkovi, něco jiného než špičkový produkt není jen pouhá fráze! Proto vám nabízím kožíšky z perfektně vyčiněných beránků, nadčasové vesty ze stříbrných lišek, moderní kožené bundy od předních německých výrobců, nesmrtelné a nezničitelné české kožené aktovky a parádní holandské peněženky, brašny a tašky přes rameno. Vím, že pokud si vyberete, budete stoprocentně spokojeni.

Divoký býk, spol. s r.o je česká obchodní společnost fungující na našem trhu od roku 1992. Hlavní náplní firmy je prodej kožených oděvů a kožené galanterie.

V našich prodejnách máte možnost vybrat si z široké nabídky pánských a dámských oděvů jak českých, tak i zahraničních značek (Mauritius, Gipsy, Chevirex, ROUTE66).

V sortimentu kožené galanterie upřednostňujeme světově proslulou zručnost našich domácích firem, a proto u nás najdete nejen extravagantní modely italských designerů, ale i modely mnoha významných českých značek. V případě, že máte zájem o velkoobchodní odběr koženého zboží značek CHEVIREX, MAURITIUS a GIPSY, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.