Otevírací doba:

Po - Ne 9.00 - 21:00

Pro vaše děti jen to nejlepší!

Prémiová prodejna kočárků a autosedaček BABYCOOL nabízející kočárky, autosedačky, vajíčka, nosítka, ale také doplňky renomovaných značek:

Cybex, Joie, Joolz, Britax romer, Leander, Thule, Sophie, Maxi cosi, Levinfelin, Doona, Bjällra of sweden, b.box, Moonfood, Neno, Savinex, Braun, Happy horse, Rockit, Ergobaby, Scoot and Ride, Elodie details, Swandoo, Medela.

U nás pořídíte celou výbavičku jak vaše dítě a i něco na zub v podobě mrazem sušeného – tzv. lyofilizovaného ovoce bez přidaného cukru, pro sebe a své děti.

Značka CYBEX nabízí autosedačky, dětská nosítka, dětský nábytek a kočárky, které jsou nejen bezpečné, ale také se dokonale přizpůsobují městskému životnímu stylu.

Jádrem značky a vývoje produktů je systém CYBEX D.S.F. Princip inovace: kombinace jedinečného konstrukčního řešení, nepřekonatelné bezpečnosti a kvality a inteligentní funkčnosti. Tato třístupňová strategie vedla nejen k vývoji oceňovaných průkopnických autosedaček, jako je Sirona orientovaná proti směru jízdy, ale také k nejméně patnácti oceněním Red Dot Design Awards.

Celou nabídku produktů si můžete prohlédnout na web www.babycool.cz

Těšíme se na vás na prodejně CYBEX v 1. patře centra (mezi MOHITO a RESERVED)