Otevírací doba:

Po - Ne 9:00-21:00

CORAL TRAVEL

Užijte si dovolenou snů s Coral Travel CZ

Cestovní kancelář Coral Travel CZ, specialista nejen na Turecko, slavní s úspěchem svou první sezonu na českém trhu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Coral Travel Group s více než 30 lety zkušeností v cestovním ruchu.

Aktivní dovolená na kolech či poznávací výlety za přírodními i historickými unikáty? Trocha adrenalinu na zemi, ve vodě či ve vzduchu? Romantika v komorním prostředí uprostřed zeleně nebo nekonečná porce zábavy v rozsáhlém rodinném resortu s akvaparkem a bohatým animačním programem?  V našich destinacích si každý může splnit svůj sen o dokonalé dovolené.

Kromě Turecka létáme do Egypta, Tuniska, Řecka, Bulharska a dalších destinací. Díky propojení se skupinou, která vlastní řetězce skvěle hodnocených hotelů, poskytujeme našim klientům skutečně nadstandardní servis a širokou nabídku zájezdů za přijatelné ceny. A především možnost naplánovat si dovolenou zcela podle svých představ a časových možností. Ať už jde o délku pobytu, nebo formu stravování a ubytování.

Již nyní si můžete naplánovat svou dovolenou online na webových stránkách www.coraltravel.cz či u více než tří set smluvních prodejců napříč Českou republikou. Coral Travel létá z Prahy, Brna a Ostravy a díky vlastním charterovým letům začínají ceny jeho all inclusive týdenních zájezdů už na 8 tisících korun za osobu.

Ty nejkrásnější #coralovezazitky na vás čekají!