Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Fischer

V létě nabízíme nejen dovolenou u moře, ale můžete naštívit i Alpy a jezera.

Hlavní specializací naší cestovní kanceláře jsou lyžařské zájezdy do Alp, především do zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku. Katalogová nabídka zájezdů do více než 90 evropských lyžařských skiareálů v alpských zemích je nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední a východní Evropě. Mezi nejoblíbenější destinace patří italské regiony Val di Fiemme, Passo Tonale nebo Alta Valtellina, které nabízejí vynikající poměr nabízené kvality k ceně. Každá země však má nějakou přednost (výhodou Francie jsou rozsáhlé oblasti lyžování díky propojeným skiareálům a Rakousko zase menší vzdálenost z ČR). Pro toho, kdo se nespokojí s lyžováním pouze v zimě, nabízíme pobyty ve střediscích u ledovců, které jsou v provozu celoročně (např. rakouský Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal).

Letní dovolená se v naší nabídce významně rozvíjí, rok od roku NEV-DAMA přináší širší výběr zájezdů do více zemí, letovisek i ubytovacích kapacit s využitím vlastní, autobusové i letecké dopravy. Katalog obsahuje širokou nabídku pobytových zájezdů k blízkým mořím do Itálie, Chorvatska, Španělska, Francie, Řecka, Bulharska a Turecka. Pořádáme také letní pobyty u alpských jezer v Rakousku, Itálii, Švýcarsku nebo Slovinsku.

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o nestandardní zájezdy s přidanou hodnotou nabízíme od roku 2006 také širokou škálu zájezdů „šitých na míru“ potřebám a přáním klientů. Individuálním klientům i skupinám vytváříme dovolenou, která zcela uspokojí i jejich nejnáročnější přání. Specialisté NEV-DAMA vymýšlejí a realizují firemní akce různého zaměření (semináře, školení, výcvikové a vzdělávací programy, teambuildingové akce apod.) pro významné klienty jako jsou Agrofert, Česká spořitelna, Česká pojišťovna, ČSOB Leasing, Generali, GreenSwan, Hyundai, Import Volkswagen Group, Partners, Ringier, RRM, Seznam.cz, Shell, ŠKOFIN, Unicredit Leasing a další. Na velikosti nezáleží, zajistíme vám akci „na klíč“, ať už si budete přát seminář pro malou skupinu nebo kongres se stovkami účastníků. V nabídce je nepřeberné množství evropských i světových lokalit včetně ubytovacích kapacit té absolutně nejvyšší úrovně.