Otevírací doba:

Po - Ne 10:00 - 21:00

Vychutnejte si jedinečný filmový zážitek!

Chcete zažít adrenalin na horské dráze, nechat se obklopit mlhami a zvuky pralesa, ponořit se deset tisíc mil pod moře, bojovat s děsivými příšerami nebo ujíždět před mutanty? Že ano? Nechte se vtáhnout do neuvěřitelného světa pěti dimenzí v největší síti 5D kin v České republice a na Slovensku 5D Cinema Maxim.

Troufněte si na kino jinak! 5D Cinema Maxim

Promítání v 5D Cinema Maxim funguje na principu kombinace prvotřídního 3D obrazu sledovaného aktivními 3D brýlemi, pohodlných sedaček pohyblivých téměř všemi směry, zvukem nejvyšší kvality a přidanými efekty, jako je vítr, vodní pára při jízdě kolem vodopádu nebo například jemné lechtání na nohách imitující letící vážky.

Z pestré nabídky více než 22 filmů žánrů adventure, fantasy, thriller nebo horor si v 5D Cinema Maxim vybere skutečně každý. Pro děti jsou připravené bláznivé krysí závody nebo aquapark piráta Černovouse, mladí toužící po adrenalinu mohou zažít dobrodružství na horské dráze vedoucí skrz planetu ve vzdálené galaxii, zůčastnit se zběsilého závodu na vězeňském ostrovu nebo pocítit strach v podzemí metra plného běsnících zombií. Klidnější povahy mohou vyzkoušet 5D realitu například v odysee oceánem a mnoho dalšího. Staňte se součástí filmu, vrhněte se střemhlav do propasti, zatáčky řezejte jako pravý závodník nebo leťte vzhůru k nebesům, nechte se bavit a děsit zároveň.

Prvotřídní animace mají délku 5-6 minut, konkrétní film si vyberete až na místě a to bez nutnosti rezervace. Pro vytvoření neskutečného světa iluzí a vašeho maximálního pohodlí a soukromí mají sály pouze čtyři sedadla. 5D Cinema Maxim najdete ve vybraných obchodních centrech a dalších lokalitách. Otevírací doba se řídí provozem daných obchodních zón.