PRODEJNÍ ASISTENT/KA (plný úvazek)

Ve společnosti Swarovski, kde se inovace setkávají s inspirací, jsou naši prodejní konzultanti našimi výsostnými zástupci – „advokáty“, kteří našim zákazníkům poskytují výjimečné služby
k jejich spokojenosti s naší respektovanou a inspirující značkou.

Na místo prodejního konzultanta hledáme zvídavou a charismatickou osobnost, která nám bude pomáhat vkládat křišťál do rukou i srdcí našich zákazníků, s nadšením a zápalem se připojí k týmu a sny našich zákazníků promění ve skutečnost. Připojte se k nám, jestliže hledáte naplňující roli v různorodém týmu, který překonává hranice a sdílí vaši upřímnou vášeň pro módu a šperky.
Staňte se součástí skutečně ikonické globální značky, učte se a rozvíjejte se s námi.

Říše divů na vás čeká.

O pracovním místě
Jste advokátem naší značky. V této roli a společně s týmem budete:

 •  provázet naše zákazníky naší říší divů na jejich fascinující cestě Swarovski.
 • navazovat se zákazníky spojení založená na emocích a dopřávat jim strhující zážitky.
 • předvídat potřeby našich zákazníků a předávat jim inspirující tipy v oblasti stylu.
 • vystavovat a předvádět naše legendární produkty
 • angličtina na komunikativní úrovni podmínkou“

O vás
Jste úžasný prodejní konzultant / úžasná prodejní konzultantka a můžete nabídnout:

 •  vynikající módní vkus a opravdové nadšení pro naši značku a naše produkty.
 • praxi / upřímný zájem o značky dosažitelného luxusu v oblasti módy / kosmetiky /
  životního stylu.
 •  vysoce motivovanou osobnost se silnou orientací na zákazníky.
 • oddanost značce a přístup zaměřený na výsledky.
 • ochotu dále profesně růst, budovat u nás svou kariéru.
 • předchozí praxi v maloobchodu.

O společnosti Swarovski
Swarovski slučuje všechny části své organizace v duchu jedné fascinující myšlenky a přichází s nádherným novým světem mistrného zpracování křišťálu. Společnost, založená v roce 1895 v Rakousku, navrhuje, vyrábí a prodává křišťál nejvyšší kvality na světě, pravé polodrahokamy, Swarovski Created Diamonds (diamanty vytvořené technologií Swarovski) a zirkonie, šperky, bižuterii a doplňky, křišťálové objekty a interiérové doplňky.

Swarovski Crystal Business tvoří společně se svými sesterskými společnostmi Swarovski Optik (optické přístroje) a Tyrolit (brusiva) skupinu s názvem Swarovski Group.
Nedílnou součástí historického odkazu společnosti Swarovski je od samého počátku zodpovědný vztah k lidem a planetě. Ten společnost dnes prokazuje skvěle zavedeným programem udržitelnosti se vzdělávacími projekty pro děti a mládež a nadacemi, které zlepšují postavení a životní podmínky lidí a podporují zachování přírodních zdrojů, což
přináší pozitivní sociální dopad. Společnost Swarovski je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi. Dáváme našim lidem odvahu oslavovat individualitu a jsme hrdí na to, že vytváříme pracoviště, kde se lidé cítí zapojeni, respektováni, oceňováni, propojeni a vyslyšeni. Místo, kam patří každý/každá.

Všechny aspekty zaměstnávání, včetně rozhodnutí o přijetí, povýšení, disciplíně nebo propuštění, budou založeny na zásluhách, schopnostech, výkonu a potřebách podniku.
Nediskriminujeme na základě rasy, barvy pleti, náboženství, rodinného stavu, věku, národnosti, fyzického nebo mentálního postižení, zdravotního stavu, těhotenství, pohlaví,
sexuální orientace, genderové identity nebo vyjádření, statusu veterána nebo jakéhokoli jiného statusu chráněného zákonem v zemích, kde působíme.

 

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na kontakní email: maria.bujokova@swarovski.com

Těšíme se na Vás.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

RBP, zdravotní pojišťovna

Více
NÁKUPY ZA NEJLEPŠÍ CENY

Slevy až - 50 %

RESERVED

Více
LETNÍ SLEVY

Až - 60 %

GAP

Více
SLEVA 25 % a 50 %

Na druhý a třetí kus

REGATTA

Více