Naši lidé ve Swarovski září stejně jako naše výrobky. Připojte se k nám jako sezónní prodejní konzultant (20 hodin, od 23. 11. do 31. 12. 2020), kde najdete odměňující roli, práci s týmem, který sdílí vaši lásku k prémiové módě a šperkům, a samozřejmě šanci pracovat pro skutečně ikonickou globální značku. 

NÁPLŇ PRÁCE

– budete pracovat ve fascinující oblasti – ve světě módy, šperků a doplňků
– zákazníkům zdvořile poradíte s jejich nákupy a nabídnete jim nejlepší servis

CO POŽADUJEME?

– komunikativnost, silnou osobnost a profesionální přístup
– ideálně zkušenosti s maloobchodem
– plynulou češtinu (angličtina výhodou)
– nadšení pro značku a produkty Swarovski, potřebné obchodní dovednosti a způsob myšlení
– flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech a svátky

O ZNAČCE SWAROVSKI

Práce pro Swarovski není jen práce – budete pracovat pro průkopnickou moderní prémiovou značku, která je celosvětově známá svou kvalitou a kreativitou. Neustále se měníme a postupujeme vpřed, abychom se stali jedním z nejlepších maloobchodních zaměstnavatelů.

Swarovski je rodinná společnost založená před více než 120 lety v rakouském Wattensu, která se stala přední skupinou globálních společností usilujících o stabilní růst a udržení svého postavení v čele designu, kreativity a technologických inovací.

Ve společnosti Swarovski dodáváme jiskru každodennímu životu lidí. Vážíme si lidí, kteří projevují skutečnou vášeň pro to, co dělají, a kteří tuto vášeň vyzařují vůči kolegům a zákazníkům. Když se k nám přidáte, stanete se součástí něčeho velkého: jako společnost a v našich týmech žijeme podle rodinných hodnot. Kamkoli půjdete, najdete pečující prostředí, kde osobní vášeň řídí výkon společnosti.

Jsme zaměstnavatelem rovných příležitostí a oceňujeme rozmanitost. Nediskriminujeme na základě rasy, náboženství, barvy pleti, národního původu, pohlaví, sexuální orientace, věku, rodinného stavu, stavu veterána nebo stavu zdravotního postižení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, napište nám na swarovskigroup.com/careers nebo přineste své CV přímo do prodejny.