VŮNĚ ROKU 2022

Nová Vůně roku 2022 symbolizuje smysluplný život, plný kreativity, procesu učení a lidské blízkosti podle japonské filozofie ikigai. Poselství této energizující citrusové vůně zní: Buďte nejlepší verzí sebe sama a inspirujte ostatní.

Ultrasonický aroma difusér

Ultrazvukový difuzér s relaxačním světlem pro rozptylování esenciálních vonných olejů vytvoří z vašeho domova voňavou oázu klidu, zejména tam, kde nemůžete mít zapálenou svíčku – jde tedy o bezpečný způsob vonění. Zvolte vůni a barvu světla a pak už jen odpočívejte!

Difuzér používá vodu a vonné oleje Yankee Candle. Stačí 5-7 kapek oleje a provoníte místnost nepřetržitě až na 4 hodiny. Kapacita nádržky je 100 ml vody. Pro dotvoření relaxační atmosféry disponuje difuzér 10 barevnými LED světly, která se buď střídají, nebo zvolíte jen jedno z nich. Přístroj má automatický časovač pro vypnutí a tichý provoz.

Tento přístroj má v balení olej Black Cherry. Náhradní náplně nabízíme v 5 vůních, a to našich bestsellerech: šťavnaté Black Cherry, jemné květinové Pink Sands, čisté Clean Cotton, osvěžující Lemon Lavender a romantické Midnight Jasmine. Náplně mají obsah 10 ml.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

McDonald´s

Více
Akce

Akční nabídka

TUK TUK

Více
Akce

Akční nabídka

Hilfiger Denim

Více
Liunic x H&M

nová limitovaná kolekce

H&M

Více