Srdečně vás zveme na slavnostní rozsvícení Vánoc, které proběhne v sobotu 16. listopadu. Sváteční atmosféru doplní zpěv žáků ZUŠ Eduarda Marhuly a pro děti otevřeme mamutí koutky.

Celým programem vás provede Magda Otáhalová a dočkáte se i horké čokolády od Don COCO, díky které budete moct pomoci dobré věci. Finanční výtěžek totiž věnujeme na nákup inteligentní kompenzační pomůcky “MouthMouse” pro pana Miroslava Soukupa, který po autonehodě žije s trvalou a těžkou poruchou hybnosti v zařízení poskytující sociální služby – v nedaleké Hrabyni.

Kdo je pan Miroslav?

Jmenuji se Miroslav Soukup a pocházím z Prahy, ale od roku 1995 bydlím v Hrabyni u Opavy, kam jsem se přestěhoval poté, co mne v roce 1990 porazilo auto a mě ochrnuly ruce a nohy .

Zhruba před šesti lety jsem si pořidil úžasnou věc, a to ústni myš Mouthmouse od české firmy Benetronic. Ústní myš bohužel zestárla a já bych si rád pořidil fantastickou novinku Mouthmouse Intelligent Plus II, která by mi změnila a zkvalitnila život ještě více, než její předchůdce. Novinka ovšem stojí 128 000 Kč, což si v žádném případě nemohu dovolit zaplatit. Přes Úřad práce a různé nadace jsem získal 98 690…

Spojíme své síly a pomůžeme společně? Těšíme se na vás už tuto sobotu!