Sledujete aktuální trendy? Móda je vás koníček? Nakupování se stalo vaší oblíbenou kratochvílí? Tak to si u nás nesmíte nechat utéct letošní jarní slevovou akci SHOPPING FEVER  a exkluzivní doprovodný program NÁKUPY V PÉČI.

Od pátku 12. do neděle 14. dubna u nás vypukne pořádná „slevová horečka“! V rámci akce Shopping Fever nakoupíte nové kolekce se slevou až 50 %. Vyrazte na lov nových trendy kousků do vašeho šatníku nebo botníku a dopřejte si hvězdnou zábavu i péči v unikátním Meeting Pointu.

V Meeting Pointu vás po celý víkend (12. – 14. dubna 2019) bude čekat pestrá nabídka doprovodných služeb a také dárky zdarma za vaše nákupy! V sobotu 13. dubna 2019 se navíc můžete těšit také na setkání s hvězdnými hosty Simonou Krainovou a Filipem Vaňkem.

Co vás tedy v průběhu víkendu čeká?

1/ Shopping Fever (12. – 14. 4. 2019, 9:00 – 21:00)

To jsou tři dny plné skvělých nákupů, do kterých se zamilujete a během kterých můžete nové kolekce nakoupit až s 50 % slevou. Slevové kupony najdete v dubnových vydáních časopisů ELLE, Marie Claire a Joy. Nebo v mobilní aplikaci Shopping Fever. Přehled zapojených značek a obchodů na oficiálním webu akce zde.

2/ Exkluzivní služby a program v Meeting Pointu (12. – 14. 4. 2019, 9:00 – 21:00)

V našem Meeting Pointu si po celý víkend budete moci dopřát exkluzivní služby, získat zdarma dárky za nákupy a v sobotu na vás bude čekat doprovodný program s hvězdnými hosty Simonou Krainovou a Filipem Vaňkem. Meeting Point najdete ve druhém patře centra naproti výtahům.

Na co se můžete v Meeting Pointu konkrétně těšit?

 • Dárky zdarma za 3 účtenky – dárek zdarma získáte za 3 účtenky z různých obchodů zapojených v akci Shopping Fever. Útrata na jednotlivých účtenkách není limitována, ale podmínkou je, aby nákupy byly učiněny v termínu 12. – 14. 4. 2019. Akce probíhá pátek – neděle od 9:00 do 21:00, nebo do vydání zásob.
 • Chvilka pohody se sklenkou Frisca – vychutnejte si pohodu v naší relax zóně u časopisu ELLE, JOY nebo MARIE CLAIRE a dopřejte si také sklenku lahodného Frisca. Probíhá pátek – neděle od 9:00 do 21:00, nebo do vyčerpání zásob.
 • Beauty point Dermacol – profesionální make-up artistky podtrhnou vaši jedinečnou krásu. Probíhá pátek – sobota, 10:00 – 18:00.
 • Profesionální fotostudio – staňte se divou z plakátu – užijte si svou chvilku slávy, vyzkoušejte si práci modelky a udejte styl naší jarní módní kampani. Odnesete si nevšední zážitek, snímek na památku a 10 nejlepších fotek získá hodnotné dárky. Probíhá v sobotu, 10:00 – 18:00.
 • Simona Krainová & Filip Vaněk – nasajte módní inspiraci a nechte si poradit přímo od fashion ikon české fashion scény. V sobotu 13. 4. 2019 se můžete setkat se svými idoly tváří v tvář v Meeting Pointu, ve druhém patře centra! Probíhá v sobotu 13. 4. 2019, 10:00 – 18:00.

3/ Fotosoutěž

Fotosoutěž VYHRAJTE NÁKUPY ZDARMA V HODNOTĚ 10 000 Kč SPOLU S PORADENSTVÍM RENOMOVANÉHO STYLISTY FILIPA VAŇKA! 

Soutěž probíhá na instagramu, a to od 1.-11. 4.!

Vyhrát je tak jednoduché!

VYFOŤTE SE VE SVÉM OBLÍBENÉM A STYLOVÉM OUTFITU A NAHRAJTE FOTKU NA SVŮJ INSTAGRAM POD SOUTĚŽNÍM HASHTAGEM #KAROLINAFEVER A OZNAČ INSTAGRAMOVÝ PROFIL @FORUMNOVAKAROLINA!

 • VÍTĚZ BUDE VYBRÁN ODBORNOU POROTOU!
 • A v neděli 14. 4. si užije nákupy v doprovodu stylisty hvězd FILIPA VAŇKA.

 

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI: 

 • soutěžící musí mít veřejný profil na Instagramu
 • soutěžící musí na svém profilu zveřejnit fotku svého outfitu pod soutěžním hashtagem #KarolinaFever
 • soutěžící musí být fanouškem instagramového profilu @forumnovakarolina
 • počet soutežních fotografií od jednoho uživatele není omezen, musí se však jednat o různé outfity a jednotlivé fotografie musí zobrazovat celý outfit (tj. fotkuk celé postavy i s hlavou)
 • musí se jednat o originální autorské fotografie, nikolivo fotografie z profesionálního studia. V kreativitě se meze nekladou.
 • soutěž je určená pro ženy i muže.