Ostrava vybíhá vpřed! Zažijte RBP Ostrava City Marathon 2021

Září v centru Ostravy patří běhu a nejstaršímu maratonu v republice! Ostravský maraton, událost, která rozběhá každého! Už máte vybranou svou trať?

Pod záštitou města Ostravy a RBP zdravotní pojišťovny se 12. září koná RBP Ostrava City Marathon!!! je nejstarší běžecký závod v republice a přináší do ostravských ulic výbušnou směs běhu, pohybu a dobré muziky.

Říká se: „kdo neskáče není Čech“, dneska to ale platí i o běhu. Běh je neuvěřitelně osvobozující činnost, ke které si mnoho z vás našlo cestu za dob pandemie. Nebo již běháte déle, ale právě jste našli více času na pravidelný trénink? Zúročte vše, co jste natrénovali. Přijeďte 12. 9. 2021 do Ostravy a ukažte nám, jak vás to baví!

V plánu máme nejrychlejší silniční desítku, půl maraton a samozřejmě 42,2km maraton. Pro méně zdatné běžce budeme mít připraveny štafety – ideální disciplína pro utužení týmového ducha nejen ve firemních kolektivech a charitativní běh – mini maraton 4,2 km ze kterého půjde výtěžek pro nadaci Pavla Novotného. Každoroční záležitostí budou i letos dětské běhy.

Naše běžecká akce je určena pro celou rodinu, svou trať si vybere každý, kdo rád běhá. Připravena bude spousta zábavy v podobě skvělé hudby, pohybu a doprovodných akcí našich partnerů. Ti pro Vás, jako každoročně, budou mít na Masarykově náměstí nachystány stánky.

Další akce centra

SEZNAM PRO ŠKOLÁKY A ŠKOLKAŘE

Akční nabídka

Lindex

Více
LETNÍ SLEVY

Až -60 %

Quiksilver

Více
KNIŽNÍ NOVINKA

Sloní paměť

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

Více
KNIŽNÍ TIP

Zvedá se vítr

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

Více