Objevte během podzimních Dní Marianne v Nespresso Pop-up Boutique zcela nové kávové zážitky a exkluzivní nabídky.

Od 17. 9. do 19. 9. 2021 získáte slevu až 30 % na kávovary Nespresso při nákupu kávy. Nebo můžete získat slevu na kávovary ve výši 20 % bez nutnosti nákupu kávy. Zákazníci s kartou Master Card navíc obdrží dárek.

Přijďte na šálek kávy do Nespresso Pop-up Boutique, představíme vám novou dimenzi kávy s kávovary Nespresso VERTUO a poradíme vám s výběrem.

Sleva 30 % se vztahuje na kávovary Nespresso při nákupu alespoň 10 balení (100 kapslí) kávy Nespresso. Sleva 20 % se vztahuje na kávovary Nespresso bez podmínky nákupu kávy. Nabídka platí v období od 17. 9. do 19. 9. 2021 nebo do vyprodání zásob. Nabídka platí pouze po registraci do Nespresso & You a zákazník ji může využít maximálně jednou. Nelze ji kombinovat s žádnou další promo akcí/slevou/nabídkou Nespresso. Při objednávce je nutné uplatnit aktivační slevový kód. Slevový kód pro podzimní Dny Marianne 2021 získáte v zářijových vydáních Marianne, Marianne Bydlení, v kuponových knížkách nebo v aplikaci Dny Marianne. Zákazníci s kartou Master Card navíc obdrží balení kávy Nespresso dle vlastního výběru jako dárek. Nabídka platí od 17. 9. do 19. 9. 2021 nebo do vyčerpání zásob. Doporučený způsob podávání. Prodávaný produkt neobsahuje žádné mléčné ingredience.

Další akce centra

Pomáhejte srdcem

Akce 1+1 zdarma na dekorativní kosmetiku

Rossmann

Více
DRUHÝ KUS ZA PŮLKU

při nákupu dvou nezlevněných produktů

TIMEOUT

Více
Akce

Akční nabídka

Comfor

Více
20 % sleva

na kabáty a bundy

Marks & Spencer

Více