Víte co je to homesharing?

Sdílení péče o děti s autismem. Díky kterým můžeme rodinám potýkajícími se s autismem u některého ze svých dětí darovat trochu volného času pro odpočinek, či více prostoru pro výchovu a rodiný život.

Darovat čas a pomocnou ruku nic nestojí, ale pro tyto rodiny je právě trocha času navíc pro vlastní pořeby tím nejcennějším co mohou získat.

Když si jiní netroufají, je tu MIKASA

Sociálních služeb pro lidi s těžkými formami autismu a mentálního postižení je v Česku jako šafránu. MIKASA je jednou z mála neziskovek, která se nebojí pracovat s projevy agrese a otevírá své dveře všem, od nichž jiní dávají ruce pryč.

Pomáhají lidem s autismem a těžkým mentálním postižením najít cestu ke štěstí. Protože na tu se přece vydáváme všichni – bez rozdílu. V Mikase děláme maximum pro lepší život každého, kdo je odkázán na pomoc okolí.

Pomáháme všemožnými způsoby

Průvodcovství rodin s autistickými dětmi

  • Máte doma dítě s autismem a nevíte si rady? Nebojte se požádat o pomoc. Jsme tu, abychom vás vyslechli, poradili a nasměrovali na správnou cestu.

Rodičovské skupiny

  • Pečujete o dítě s autismem? Setkávejte se pravidelně s lidmi, kteří prožívají totéž, a inspirujte se navzájem. Řešení vašich problémů najdeme společně.

Homesharing

  • Sdílení péče o děti s autismem. Darujme rodinám s dětmi s autismem prostor a volný čas pro odpočinek. Hledáme vhodné hostitele, kteří jsou ochotni poskytnout pomocnou ruku a mají zájem o péči autistických dětí.

Sociální rehabilitace Ostrava

  • S lidmi s autismem nacvičujeme běžné denní úkony, jakotřeba nakupování, ale i ostatní dovednosti, které sami nezvládají.

MIKASA denní stacionář

  • Někdy domácí péče nestačí a vše chce čas, trpělivost a porozumění a celodenní péči v denním stacionáři. A protože trpělivost růže přináší – všichni naši klienti nakonec zamíří k lepšímu, samostatnějšímu životu.

Chcete vědět více?

Koukněte na naše webové stránky www.mikasa.cz

Děkujeme za jakoukoliv podporu a sdílení.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

Havlíkova přírodní apotéka

Více
DÁREK K NÁKUPU

Sada produktů The Ritual of Karma

RITUALS

Více
KATALOG NA LÉTO 2023

Akční nabídka

Tescoma

Více
vybrané zboží v akci

5 za 130 Kč

Claire’s

Více