Prémiové burgery  Maestro – pořádný kus umění

Objev mistrovsky vyladěnou chuť našich prémiových burgerů – Maestro, ve kterých tě čeká vysoký a šťavnatý kus hovězího masa, lahodná kombinace dvou omáček, speciální houska a souhra kvalitních a překvapivých ingrediencí.

Classic Beef

Pořádně nadupaný burger inspirovaný klasickou recepturou přináší ty nejoblíbenější křupavé i šťavnaté ingredience. Najdeš v něm vše, co na burgerech miluješ, i pár chuťových překvapení navíc, jako třeba kyselou okurku nebo kombinaci hrubozrnné a bazalkové hořčice.

Fresh Beef

Symfonie svěžesti a netradiční chuťové kombinace. Nech se překvapit moderní chutí tohoto mimořádně křupavého fešáka s čerstvou okurkou, marockou omáčkou s římským kmínem či kombinací červené a smažené cibulky.

Classic Chicken

Pořádně nadupanou klasiku si můžeš dát i v kuřecí variantě. Její křupavost a šťavnatost skvěle doplní celý zástup oblíbených ingrediencí, které přináší poctivou vyladěnou chuť i pár malých překvapení.

Fresh Chicken

Moderní svěží a neskutečně křupavý zážitek. To tě čeká, když se zakousneš do kuřecí varianty v extra křupavé strouhance se spoustou čerstvé zeleniny a překvapivou dvojicí omáček, marocké s římským kmínem a lehce kyselé lemon omáčky.

Více informací ZDE

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

NESPRESSO

Více
SLEVY AŽ 60%

finální výprodej

Office Shoes

Více
Akce

Akční nabídka

TUK TUK

Více
Akce

Akční nabídka

ALPINE PRO

Více