Prémiové burgery  Maestro – pořádný kus umění

Objev mistrovsky vyladěnou chuť našich prémiových burgerů – Maestro, ve kterých tě čeká vysoký a šťavnatý kus hovězího masa, lahodná kombinace dvou omáček, speciální houska a souhra kvalitních a překvapivých ingrediencí.

Classic Beef

Pořádně nadupaný burger inspirovaný klasickou recepturou přináší ty nejoblíbenější křupavé i šťavnaté ingredience. Najdeš v něm vše, co na burgerech miluješ, i pár chuťových překvapení navíc, jako třeba kyselou okurku nebo kombinaci hrubozrnné a bazalkové hořčice.

Fresh Beef

Symfonie svěžesti a netradiční chuťové kombinace. Nech se překvapit moderní chutí tohoto mimořádně křupavého fešáka s čerstvou okurkou, marockou omáčkou s římským kmínem či kombinací červené a smažené cibulky.

Classic Chicken

Pořádně nadupanou klasiku si můžeš dát i v kuřecí variantě. Její křupavost a šťavnatost skvěle doplní celý zástup oblíbených ingrediencí, které přináší poctivou vyladěnou chuť i pár malých překvapení.

Fresh Chicken

Moderní svěží a neskutečně křupavý zážitek. To tě čeká, když se zakousneš do kuřecí varianty v extra křupavé strouhance se spoustou čerstvé zeleniny a překvapivou dvojicí omáček, marocké s římským kmínem a lehce kyselé lemon omáčky.

Více informací ZDE

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

Havlíkova přírodní apotéka

Více
jarní novinky

nová řada svíček Sakura Blossom Festival

YANKEE CANDLE

Více
VŮNĚ MĚSÍCE

25 % sleva na vybrané vůně z Yankee Candle

YANKEE CANDLE

Více
KATALOG NA LÉTO 2023

Akční nabídka

Tescoma

Více