O kuře víc milovat Mekáč

Mekáč, to není jen Big Mac nebo cheeseburger, které samozřejmě všichni milujeme. Je toho mnohem, mnohem víc. No koukni. Kdo by odolal těmhle novým kuřecím wrapům?

Každý je jiný a tááák k nakousnutí. Takže… Do kterého se zamiluješ ty?

Grilled Ajvar

Co takhle trochu balkánského temperamentu? V tomhle wrapu k sobě dokonale padne grilované kuře s čerstvou zeleninou, nakládanými kapiemi a ajvarem, který navíc skvěle doplňuje jemná majonéza. Tohle tu vážně ještě nebylo.

Crispy Asia

Máš chuť na něco pikantního a zároveň svěžího? Tak to je tenhle asijský wrap přesně pro tebe. Křupavé kuřecí stripsy, šťavnatá okurka, ledový salát, restovaná cibulka a pálivá omáčka Sriracha a česneková omáčka. Prostě dokonalost!

Grilled Italian

Mamma mia! Tenhle wrap, plný italských chutí, si prostě zamiluješ. Šťavnatý plátek grilovaného kuřete, čerstvá okurka, rajče, rukola a hlavně jedna omáčka s rajčaty a oreganem a druhá s česnekem. Takhle nějak chutná letní láska.

Crispy Bacon

Jo, tohle je klasika. Křupavé kuřecí, šťavnatá voňavá slanina a k tomu strouhaný čedar. Když k tomu přidáme čerstvý salát, rajče, kyselé okurky, kečup a hořčici, je to prostě wrap jedna báseň. Nemyslíš?

Objev je všechny – ZDE

Naviděnou u nás v Mekáči.

Další akce centra

jarní novinky

nová řada svíček Sakura Blossom Festival

YANKEE CANDLE

Více
Akce

Akční nabídka

ALPINE PRO

Více
jarní novinky

nová řada svíček Sakura Blossom Festival

YANKEE CANDLE

Více
Akce

Akční nabídka

GATE

Více