Kontrolní seznam pro školkaře a malé školáky

Přípravy na školní rok jsou náročné, je potřeba myslet na mnoho věcí. My to dobře víme, také jsme si to zažili. Roční období se mění a počasí je zrádnější než kdykoliv předtím. Máte vše potřebné? Zkontrolujte to společně s námi. Chybějící kousky můžete zakoupit v prodejně Lindex.

  • Základní kousky

Jemné, pohodlné a příjemně se nosí. Základní kousky pro každý den, jako jsou trička, legíny nebo tepláky vám vydrží i na další sezóny. Takoví hrdinové šatníku. A skvělý bonus? S námi vždy získáte 3 za cenu 2.

  • Topy

S dlouhými i s krátkými rukávy, a také mnoho dalších. Dobrý top, svetr nebo mikina dokáže oživit jakýkoliv outfit.

  • Kalhoty

Odolné kalhoty, které vydrží hodiny hraní a dobrodružných aktivit, se vždy hodí. Džíny, legíny a pohodlné tepláky. Všechny mají své místo v dětském šatníku.

  • Spodní prádlo

Děti se neobejdou bez měkkého a pohodlného spodního prádla a ponožek, proto si udělejte zásoby. A jelikož se nehody stávají, mějte vždy nějaké v záloze.

  • Nepromokavý oděv

Ať už jdete sbírat houby po dešti nebo se válet v louži, pružný nepromokavý oděv vaše děti od hlavy až po paty ochrání před promoknutím.

  • Doplňky

Nejlepší doplňky jsou ty, které splní svůj účel a zároveň se pohodlně nosí. Nepromokavé rukavice, hřejivé čepice, funkční tašky a další nezbytné kousky naleznete v naší dětské kolekci.

  • Fix na oblečení

Malý, ale tak důležitý. Skončete s přehrabováním se v oddělení ztrát a nálezů. Oblečení svých dětiček jasně označte jménem.

Tak co? Máte vše anebo vám ze seznamu ještě něco chybí? Vše seženete v prodejně LINDEX.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Další akce centra

VŮNĚ MĚSÍCE S 25% SLEVOU

Na vybrané vůně z Yankee Candle

YANKEE CANDLE

Více
MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA

Bez podmínky k nákupu

GrandOptical

Více
NÁKUPY ZA NEJLEPŠÍ CENY

Slevy až - 50 %

RESERVED

Více
SLEVA 25 % a 50 %

Na druhý a třetí kus

REGATTA

Více