NOVINKA – Kniha dvou cest od Jodi Picoultové

Ve všech 37 knihkupectvích Luxor i na e-shopu luxor.cz se na své čtenáře těší novinka Kniha dvou cest od oblíbené autorky. Jodi Picoultová napsala přes dvě desítky románů, jichž se prodalo odhadem 40 milionů výtisků v 35 zemích po celém světě. V roce 2003 získala cenu New England Bookseller Award a osm jejích posledních titulů se ihned po vydání vyhouplo na první místo prestižního žebříčku bestsellerů New York Times.

Kniha dvou cest vypráví příběh Dawn Edelsteinové, který se během jediného okamžiku úplně změní. Sedí právě v letadle a má se připravit na nouzové přistání. Hlavou jí proběhne spousta myšlenek, ale nejvíce ji překvapí, že žádná se netýká jejího manžela, ale muže, jehož naposledy viděla před patnácti lety. Dawn jako zázrakem přežije, ale stejně tak i všechny pochybnosti, které se tak náhle vynořily… Jak by vypadal její život, kdyby se tenkrát rozhodla jinak?

Zaujala Vás tato kniha? Pak neváhejte a zastavte se pro ni k nám do prodejny LUXOR ve 2. patře OC anebo nakupujte z pohodlí domova na e-shopu luxor.cz.

Další akce centra

2+1 ZDARMA

na značku enerBIO v Rossmann

Rossmann

Více
KONZERVY ZDARMA

Konzervy k vybraným psím granulím

Pet Center

Více
Akce

Akční nabídka

Havlíkova přírodní apotéka

Více
Akce

Akční nabídka

Akce centra

Více