LP lak Infinium 500 ml za cenu 300 ml

Právě nyní koupíte LP lak Infinium 500 ml za cenu 300 ml!

Akce platí od 3.5.2021 do 31.5.2021.

Novinka v sortimentu 

Kérasatse BLOND ABSOLU HUILE CICAEXTREME a BLOND ABSOLU MASQUE CICAEXTREME 200 ml.

Luxusní produkty pro krásné blond vlasy

Blond absolu huile cicaextreme – Podtrhněte přirozený šarm, zdravý vzhled a krásu blond vlasů. Citlivé a poškozené vlasy častým chemický ošetřením potřebují správnou a výživnou péči, dopřejte vlasům luxusní regeneraci a dejte sbohem suchým, mdlým vlasům bez života.

Regenerační olej Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme poskytuje maximální regeneraci chemicky zesvětleným vlasům, eliminuje třepení, snižuje lámavost vlasů a zároveň poskytuje vlasům tepelnou ochranu až do 230 °C. Unikátní technologie intenzivně hydratuje a obnovuje sílu a pružnost vlasů od kořínků po konečky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a přírodní extrakt z rostliny protěže alpské, tyto účinné ingredience hloubkově regenerují, vyživují a obnovují vnitřní strukturu vlasů, navrací jim pevnost, odolnost a sílu. Lehké olejové sérum eliminuje lámání a zabraňuje třepení konečků, nezatěžuje ani nemastí a zanechává vlasy silné, hebké a pevné s extrémně vysokým leskem.

Darujte svým vlasům půvab a zdravý vzhled. Kyselina hyaluronová: Regeneruje a vyživuje vlasové vlákno, obnovuje přirozenou pružnost, pevnost a sílu. Extrakt z protěže alpské: Bohatý na antioxidanty ochraňuje vlasy před UV zářením, chemickými látkami, má antibakteriální a hojivé účinky a zvyšuje elasticitu vlasů. Jedinečné vlastnosti: – Regenerační olejové sérum pro blond vlasy – poskytuje maximální regeneraci a hydrataci – vyživuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasů – obnovuje přirozenou pružnost a pevnost vlasů – poskytuje tepelnou ochranu až do 230°C – chrání vlasy před povětrnostními vlivy a UV zářením – navrací vlasům sílu a lesk- ideální pro chemicky ošetřené blond vlasy.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

Havlíkova přírodní apotéka

Více
Akce

Akční nabídka

Erotic City

Více
Akce

Akční nabídka

Havlíkova přírodní apotéka

Více
Akce

Akční nabídka

Guty

Více