Wellness ve vaší koupelně. Se sběratelskou kampaní v Albertu se budete doma cítit jako v lázních

Začátek ledna bývá zpravidla hektický. Navodit pohodu, zrelaxovat a nabrat sílu do nového roku pomůže první letošní sběratelská kampaň v Albertu. Za nasbírané body mohou zákazníci získat s výraznou slevou ručníky v bio bavlně, masážní kartáč na tělo, vyhřívanou deku či aroma difusér a z domácí koupele si udělat lázeňský rituál, který pohladí po těle i na duši. Kampaň probíhá v obchodech Albert do 5. března.

Přivítejte nový rok s netradičním předsevzetím. Přidejte si na seznam více relaxace a odpočinku. „V dnešní rychlé době si dáváme různá motivační, často nereálná a náročná předsevzetí. Je třeba si ale uvědomit, že bez kvalitního odpočinku a relaxace dlouhodobě fungovat nemůžeme. Proto jsme pro naše zákazníky do nové kampaně spojili příjemné s užitečným tak, aby si každý mohl doma připravit své malé wellness a kvalitně si odpočinout,“ vysvětluje Renata Zákravská, z oddělení marketingu obchodů Albert.

Relaxujte v bio bavlně

Domácí lázeňskou pohodu si mohou zákazníci vykouzlit s více než desítkou produktů od značek Frotery a TrueLife. V nabídce najdou několik variant a velikostí BIO ručníků či osušek, vyhřívanou deku, aroma difusér s LED osvětlením, ručník na vlasy z mikrovlákna či masážní kartáč na tělo. „V kampani jsme také mysleli i na nejmenší a zařadili jsme proto do nabídky i dětskou osušku s oušky a kapucí,“ doplňuje Renata. Produkty lze získat se slevou až 70 %.

Body navíc

Tak, jako při každé sběratelské kampani, získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Bod navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci celkem osm bodů. Při sbírání do papírové kartičky získají zákazníci navíc body dva jako dárek, při využití aplikace Můj Albert dokonce tři.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 17. ledna do 5. března 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/relaxujte.

Další akce centra

KNIŽNÍ TIP

ZA PĚT MINUT ZVONÍ

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

Více
NOVÁ KOLEKCE

Posedlost barvami

Humanic

Více
DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Dárek, který potěší každého

Cinema City

Více
VELKÝ VÝPRODEJ

Slevy až 70 %

EXE JEANS

Více