Užijte si léto plné dobrodružství s novou sběratelskou kampaní Alberta

Léto se nezadržitelně blíží, připravte se na něj už teď. S vybavením z nové věrnostní kampaně Albertu si užijete nezapomenutelnou dovolenou. Díky praktickým a stylovým produktům spojíte odpočinek se zábavou. Kampaň probíhá do 25. července.

Objevujte přírodu

Ve sběratelské kampani se zákazníci můžou těšit na produkty od značky YATE, jako je sportovní vak na záda, nafukovací karimatka, hamaka, skládací sedátko či pikniková deka. Pobyt v přírodě usnadní také například cestovní příbor, sportovní láhev, nepromokavý vak, dózy na potraviny, baterka, ale i cestovní lékárnička. V kampani lze vybírat celkem z 12 různých produktů, které lze získat již od 39,90 Kč.

Snadný nákup s body navíc

Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci osm bodů. Albert dává jako dárek tři body navíc v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo tří bodů dokonce čtyři.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 17. května do 25. července 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/hurakvode.

Další akce centra

VŮNĚ MĚSÍCE S 25% SLEVOU

Na vybrané vůně z Yankee Candle

YANKEE CANDLE

Více
TWIN FINS CORNER

2 produkty se slevou 20 %

Quiksilver

Více
Akce

Akční nabídka

Pizza Hut

Více
KNIŽNÍ PECKY

Se šťavnatou slevou až 60 %

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

Více