Liunic x H&M

Tuto sezónu H&M spolupracuje s ilustrátorkou Martcellií Liunic na barevné, kreativní kolekci dětského oblečení s použitím tiskových technik s nižším dopadem na životní prostředí.

“To, že děti po celém světě mohou nosit moje umělecká díla, mě opravdu hřeje u srdce!” říká Martcellia Liunic, ilustrátorka a vizuální umělkyně, o nejnovější spolupráci H&M pro děti. Se stejnou hravou a veselou atmosférou je Liunic známá svými energickými barvami a výraznými potisky. „Barva je pro mě to hlavní. Kdysi jsem kreslila černobíle, ale když jsem si zkusila hrát s barvami, zamilovala jsem se a nemohla jsem je přestat zkoumat,“ říká.

Martcellia Liunic jako ilustrátorka a vizuální umělkyně provozuje uměleckou značku s názvem Liunic on Things, která se zaměřuje na umění nosit a „módní předměty pro milovníky roztomilosti“. Obvykle pracuje v různých médiích, jako je kvaš, akryl, digitální a někdy koláž. Kolekce H&M obsahuje ilustrace stvoření, rostlin, květin a tvarů, které zahrnují dětské sebevyjádření a kreativitu, ale také podporují jejich představivost.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

FERATT

Více
Akce

Akční nabídka

McDonald´s

Více
Akce

Akční nabídka

ALPINE PRO

Více
Akce

Akční nabídka

EXE JEANS

Více