300 000 Kč od Hello bank! s garantovaným úrokem

Goodbye úrokům „již od“. Hello půjčka teď pro všechny přichystala 300 000 Kč s garantovaným úrokem a pevnou měsíční splátkou.

Dejte „goodbye“ složitým půjčkám a řekněte „hello“ jednoduchosti a jistotě. Tu nyní získáte s Hello půjčkou ve výši 300 000 Kč, pro kterou vám garantujeme úrok 5,45 % ročně a měsíční splátku 3 996 Kč s celkovou dobou splácení 92 měsíců. Není v tom zkrátka žádný háček a do svých plánů se skutečně může pustit každý. A to i v případě, že místo nového projektu se u nás raději rozhodnete pro konsolidaci – tedy sloučení vašich stávajících půjček do jedné.

Ať už jde o půjčku nebo cokoli jiného, rádi vám poradíme přímo v OC Forum Nová Karolína. Náš kiosek najdete v přízemí naproti prodejně s obuví CCC. Vše o nás a našich produktech se dozvíte také na www.hellobank.cz a online zvládnete třeba i kompletní sjednání půjčky bez jediného papíru a kroku na pobočku. Těšíme se na vás!

Akce platí do 30. 6. 2021.

 

Pro osobní půjčky ve výši 300 000 Kč, sjednané od 17. 5. do 30. 6. 2021, garantujeme měsíční splátku 3 996 Kč na 92 měsíců. Roční pevná úroková sazba je 5,45 %, RPSN 5,52 %, celková částka splatná spotřebitelem je 367 632 Kč. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak půjčku banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí půjčky. Poskytovatelem půjčky je BNP Paribas Personal Finance, která v ČR používá obchodní značku Hello bank!

 

️ Nově pobočku Hello Bank najdete v přízemí, naproti prodejny Datart a drogerie Rossmann.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

Steilmann

Více
Akce

Akční nabídka

Tchibo

Více
Akce

Akční nabídka

GATE

Více
Akce

Akční nabídka

TIMEOUT

Více