VYCHUTNEJ SI JARO

DOLCE VITA

Mango je bohaté na vitamín A a C, které podporují zdraví kůže, očí a imunitního systému. Zázvor přidává do nápoje pikantní nádech a je známý svými protizánětlivými vlastnostmi, které mohou pomoci snížit bolest a zánět. Citron a pomeranč dodávají nápoji osvěžující kyselost a jsou plné vitaminu C, který je nezbytný pro zdravý imunitní systém a dobrou funkci kardiovaskulárního systému.

SPRING KING

Maliny a jahody jsou bohaté na antioxidanty, které chrání tělo před poškozením způsobeným volnými radikály a podporují zdraví srdce. Limetka dodává nápoji výraznou dávku vitaminu C, který posiluje imunitní systém a pomáhá předcházet nachlazení. Máta nejenže dodává koktejlu osvěžující chuť, ale také podporuje trávení a uklidňuje zažívací systém.

EVERGREEN

Špenát je bohatý na železo, vápník a vitamíny A, C a K, které podporují zdravé kosti, kůži a imunitní systém. Banán dodává nápoji krémovou texturu a je plný draslíku, který podporuje zdravou funkci svalů a nervové soustavy. Kiwi přidává do nápoje exotickou chuť a je bohaté na vitamín C, který posiluje imunitní systém a pomáhá předcházet nachlazení.

Nabídka je platná na všech pobočkách Fruitisimo a pro členy klubu za zvýhodněnou cenu 0,3l za 109 Kč a 0,5l za 129 Kč.

Těšíme se na Vás!

Další akce centra

DÁREK K NÁKUPU

Sprchová pěna & tělová pěna

RITUALS

Více
NOVÁ KOLEKCE LASOCKI

Objevte stylové a pohodlné produkty

CCC

Více
DEN KLUBU ORSAY

Sleva 20 % na novou kolekci

Orsay

Více
SLEVA 20 %

Na vybrané bavlněné produkty

Kilpi

Více