Vánoce už jsou za dveřmi, jste připraveni na vánoční posezení s vašimi nejbližšími nad hrnkem kávy ze zimní nabídky Costa Coffee? Těšíte se, až budou vaše ruce v teple, při popíjení horkého perníkového latte? I letos bude z  kaváren Costa Coffee vonět káva s perníkovým sirupem, šlehačkou a malým perníčkem jako ozdobou. Můžete se také těšit na kelímky s novou zimní tématikou. A nezapomeňte si k tomu vychutnat i jeden z tradičních vánočních dortů.

PERNÍKOVÉ LATTE –  Jednou v roce na Vánoce

Perníkové caffè latte z Costa Coffee je v nabídce jen jednou v roce.

A to je důvod, proč by ho měli ochutnat všichni milovníci voňavých káv a hlavně Vánoc. Perník je symbolem nejenom Vánoc ale i bohatství. Na „perníkové kávě“ proto baristé v Costa Coffee nijak nešetří. Jde o kombinaci silné kávy, našlehaného mléka, perníkového sirupu a šlehačky s malým perníčkem.

HORKÁ NOVINKA –  Toblerone caffè latte

Horká do slova a do písmene. Spojením čokolády Toblerone s kávou, vznikne teplý nápoj Toblerone caffè latte. Latte zalité čokoládou s karamelovou omáčkou a medovým sirupem vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a uspokojí mlsné chutě. Zdobí ho kopec šlehačky a zkrátka nepřijdete ani o mini čokoládu Toblerone servírovanou vedle horkého nápoje.

Crème brûlée cappuccino

Crèmebrûlée, to je francouzský dezert ze smetany, vaječných žlout­ků a vanilkového lusku pokrytý křupavým karamelem. Dezert, ve kterém je smetana a vanilka, ostatně ani špatně chutnat nemůže. A teď si představte, jak bude asi chutnat cappuccino se sirupem Crèmebrûlée, posypané čokoládou. Výčitky svědomí rozhodně mít nemusíte. Jeho pitím totiž přispíváte do nadace Costa Foundation.

Oříškovo-karamelové caffè latte

Spojení kávy a karamelu fungovalo vždycky. Sladkost mléka a karamelového sirupu skvěle doplňuje silnou a výraznou chuť kávové směsi Mocha Italia a vzniká lahodný kávový nápoj, sladký tak akorát.

 TIP: Jde to i bez mléka. Caffè latte si bez obav můžete vy­chutnat, i pokud vám nedělá spoje­ní kávy a klasického mléka zrovna dobře. Zkuste místo mléka některou z jeho rostlinných alternativ. Na výběr máte z těchto rostlinných nápojů: ovesný, mandlový, kokosový a sójový.

 

Višňová horká čokoláda

Kdo jsem? Jsem lehce nakyslá, ale sladká. Jsem hořká, ale sametová? Přece Višňová horká čokoláda. Ať už si dáte tuto krásku zdo­benou višňovou omáčkou a čer­venými čokoládovými hoblinka­mi nebo jinou z nabídky horkých čokolád, bude to, jako byste si omotali teplou šálu kolem krku.

 

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

C&A

Více
Akce

Akční nabídka

NESPRESSO

Více
Akce

Akční nabídka

SPARKYS

Více
Akce

Akční nabídka

Akce centra

Více