SMOOTHIE

Co takhle zkusit ledové osvěžení, skvělou chuť a vitamínovou bombu v jednom? Ať jste zastánce zdravého životního stylu nebo jen milujete ovoce, tak skvělou volbou pro vás bude smoothies. V klasické variantě můžete zkusit kombinaci jahod a sladkého banánu.  Pokud preferujete spojení více chutí, pak je zde nápoj, který se skládá z malin, manga, lesních borůvek a jablka. Do exotiky se přenesete pomocí smoothie, ve  kterém se nachází ananas, kokos a mléko.

MÁSLOVÁ CROISSANT KE KÁVĚ

Příroda se ještě úplně neprobudila, a i pro člověka je mnohem těžší zachovat si dobrou náladu. Dobít se dá mnoha způsoby. Můžete například vyzkoušet snídani či svačinu na francouzský způsob v kavárnách Costa Coffee. Ať si dáte klasické espresso nebo jemné cappuccino, do 11 hodin k němu dostanete croissant pouze za 10 Kč. Tato máslová pochoutka se dá kávou zapíjet nebo si ji můžete rovnou do nápoje namáčet jako rodilý Pařížan.

COLD BREW

Pokud rádi experimentujete, určitě si nenechte ujít cold brew. Káva je výjimečná již od základu a její tajemství se skrývá v průběhu přípravy. Nezalévá se horkou vodou, ale postupně se máčí a filtruje. Po 20 hodinách je odfiltrována a silný koncentrát se nechá vychladit, díky tomu zajistí to správné osvěžení. Podávat se může pouze s ledem, ale na přání zákazníka je možné ji dochutit mléčnou pěnou nebo jahodovou příchutí.

KRÉMOVÉ ICED LATTE

Orientální krémové iced latte je dalším z tipů od Costa Coffe, na kterém si nyní můžete pochutnat. Ve variante Matcha-anýz Vás jistě zaujme a oblíbíte si jej.

Tak na nic nečekejte a zastavte se za námi.

Těšíme se na Vás!

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

A3 SPORT

Více
Akce

Akční nabídka

Kara

Více
Akce

Akční nabídka

Albi

Více
Akce

Akční nabídka

Pizza Hut

Více