Konečně jsme se dočkali teplého počasí. Toto léto bude nejen spojené se sluníčkem a prázdninami, ale především s aktivitami a zážitky, na které se všichni těší. Ať už si půjdete zasportovat, navštívit koupaliště nebo jen posedět na zahrádce, tak nezapomeňte na vhodné osvěžení. Letní nabídka v Costa Coffee je opravdu široká a vybere si každý!

Kombinace, která potěší!

Zastánci minimalismu určitě ocení Espresso tonic. Tato kombinace přináší zcela nový zážitek. Není divu, že hořká chuť kávy společně se sladkohořkým tonicem se stala v posledních letech doslova hitem. Costa Coffee ji nabízí rovnou ve třech variantách. Pro zastánce klasiky je zde neochucený tonic. Lehce štiplavou a výraznější chuť nabídne Ginger Ale. Jestli preferujete sladší a jemnější kávu, tak Bitter Rose bude to pravé. Pro veškeré příchutě je samozřejmostí správná dávka ledu a plátek citrónu.

Káva a moučník dohromady – to je FROSTINO!

Je horký letní den a vy máte chuť na vaši oblíbenou kávu? Zároveň byste rádi zhřešili, ale na moučník je příliš velké teplo? Zkuste všechno dohromady díky Frostinu! Tento nápoj spojuje vychlazené espresso, čerstvé mléko a rozmixovaný led. Nejčastěji se doplňuje kopečkem lehce oslazené šlehačky, sladkým topingem a příchutí vybrané dobroty, kterou může být čokoláda a cookies nebo jablko se skořicí. Pokud zrovna nemáte chuť na kávu, vyzkoušejte mléčnou variantu s ovocnou příchutí borůvky.

Věrné zákazníky jistě potěší, že v nabídce stále zůstává cold brew a dort s kávou za zvýhodněnou cenu.

Jako novinku pro vás máme jednu pecku. Od 19. do 30.7. na vás čekají oblíbené nápoje za zvýhodněnou cenu! Jako první si můžete užít Caffe latte nebo Iced latte v primo velikosti za 49,- . Od 1. do 15.8. na vás zase čeká Cappuccino a Iced cappuccino.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

GATE

Více
Samsung Galaxy Watch za 1 Kč

1+1 jen za 1 Kč

Samsung

Více
25% sleva

vůně měsíce

YANKEE CANDLE

Více
Akce

Akční nabídka

FUSAKLE

Více