Mocha Latte

Je to káva, nebo čokoláda? Oboje! Vykouzlili jsme pro vás jedinečnéspojení horké čokolády a lískooříškového caffè latte, a to hned ve dvou variantách.

V chladnějších jarních dnech vás zahřeje horký nápoj, a až jarní sluníčko naplno udeří, můžete se osvěžit naopak ledovou variantou našeho lískooříškového Mocha Latte. Obě verze obsahují dva až tři shoty espressa (dle velikosti nápoje), mléko, čokoládový prášek a lískooříškový sirup. Nápoje podáváme ve skle se šlehačkou a čokoládovým zdobením navrch.

Ochutnejte novou čokoládovou senzaci!

Red Velvet

Red Velvet neboli červený samet je lahodný dort, který je charakteristický svou červenou barvou a jemnou texturou. Jeho historie sahá do 20. let 20. století, kdy byl údajně prvně podáván v newyorském hotelu Waldorf Astoria.

Jeho atraktivní vzhled a bohatá chuť ho dodnes řadí mezi neoblíbenější dorty na světě. Zatímco dříve se jeho charakteristická červená barva získávala chemickou reakcí podmáslí, kakaa, octa a sody, dnešní cukráři jeho korpus kouzelně obarví kombinací kyselého přírodního kakaového prášku se zásaditými složkami. Některé hospodyňky jej pak obarvují červenou řepou. A my vám ho nyní nabízíme v té nejlepší kvalitě! Jeho základem je sametově jemný korpus, který je prokládaný bohatou vrstvou smetanovo-tvarohového krému a jahodového želé. Zdobený je lyofilizovanými jahodami, které se rozplývají na jazyku.

Red Velvet není jen sladkým pokušením, ale také vizuálním zážitkem. Tento dort je jednoznačně must-have jarní kavárenské sezóny.

Káva, která dává smysl

 „Kuře“ je kávový nadšenec. A také miluje děti. Proto se zapojilo do sbírky Pomozte dětem, kterou podporují kavárny Costa Coffee. Kuře ví, že káva a dobročinnost jsou skvělá kombinace.

Každý rok v březnu a dubnu si můžete pochutnat na charitativním kávovém nápoji. Letošní volbou je Skořicové cappuccino, které je nejen chutné, ale i štědré. Costa Coffee totiž věnuje celou částku 99 Kč z prodeje tohoto charitativního nápoje do sbírky Pomozte dětem. To je „kuřecí sen“.

Užijte si svou kávu a zároveň udělejte radost dětem, které to potřebují. Více na www.costa-coffee.cz.

Zelený, levandulový a kávový

 Levandulové espresso iced tea je studený nápoj, jehož složení vás dokáže probudit z jarního spánku. Je to originální výtvor baristky Antonie Nebeské z kavárny Costa Coffee, která si pohrála se studeným zeleným čajem, espressem a levandulovým sirupem.

Výsledkem je „nebeský“ nápoj s jemnou a květinovou chutí, který harmonizuje s hořkostí kávy. Zelený čaj dodává nápoji svěžest a antioxidanty, espresso povzbudí vaše smysly a levandule uklidní vaši mysl. Levandulové espresso iced tea je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco nového a nevšedního.

Neváhejte a ochutnejte ho v kavárně Costa Coffee u vás v okolí.

Další akce centra

PO STOPÁCH DARWINA

Desková hra pro celou rodinu

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

Více
NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2024

Právě teď na prodejně

FERATT

Více
Akce

Akční nabídka

ALPINE PRO

Více
EXTRA SLEVA 10 %

Na ponožky, při nákupu obuvi

CCC

Více