Léto je pryč, ať žije září a s ním i příjemné vysedávání v kavárnách u novinek v podobě kávových nápojů, čajů či dortů. Čím víc se ochlazuje, tím víc jako by tělo volalo po cukru. Existují obzvlášť lahodné způsoby, jak si osladit život. Kavárny Costa Coffee vám to rádi splní.

SLADKÝ BONBÓNEK Z KANADY

Pro ty, kdo se ještě nechtějí rozloučit s létem, ale už vyhlížejí barevný podzim, je tu Javorové caffè latte s oříšky od Costa Coffee. Kávový nápoj dostal jméno po javorovém sirupu v kávě. Ten svou jemnou, ale sladkou chuti v souhře s oříškovými tóny výborně doplňuje kávovou směs Mocha Italia. Ke kávové siestě si dopřejte i porci domácí šlehačky se sladkým posypem. Ten je z mixu barevných sušenek a při troše představivosti se dá přirovnat k podzimnímu listí.

Nemůžete nebo nechcete kravské mléko? Do Javorového caffè latte s oříškem vyzkoušej­te mandlový nápoj, který se s ním chuťově doplňuje nejlépe. Mandlový nápoj obsahuje velké množství vitaminů a minerálů. Skvěle pomáhá při překyselení or­ganismu. Neobsahuje sóju.

Dejte si čerstvé bylinky na imunitu a relax

Bylinné čaje umí tělu skvěle pomoct, když to potřebuje nejvíc. Důležitá je správná kombinace směsi a čerstvé bylinky. Díky tomu bude mít čaj sílu a výrazné aroma.

AromateaImmunity – šalvěj, máta a oregano. Čaj ze tří bylinek, který se vyplatí zařadit do pitného režimu. Zrovna na podzim byste měli věnovat přirozené obranyschopnos­ti organismu hodně pozornosti. Tato směs dá tělu vše, co v boji proti nachlazení a chřipkám potřebuje.

AromateaRelax- tymián, meduňka a majoránka. Voňavější čaj nenajdete. Ne nadarmo se tymiánu říká dobromysl. Opojná vůně bylinek vás příjemně zrelaxuje a uvolní. Zároveň prohřeje a bude hotovým balzámem na duši.

Crème brûlée cappuccino

Crèmebrûlée, to je francouzský dezert ze smetany, vaječných žlout­ků a vanilkového lusku pokrytý křupavým karamelem. Dezert, ve kterém je smetana a vanilka, ostatně ani špatně chutnat nemůže. A teď si představte, jak bude asi chutnat cappuccino se sirupem Crèmebrûlée, posypané čokoládou. Výčitky svědomí rozhodně mít nemusíte. Jeho pitím totiž přispíváte do nadace Costa Foundation.

Chuť na svačinu nebo lehký oběd?

Pokud i vy řešíte oběd v poklusu, bude se vám zamlouvat nové lehké meníčko kaváren Costa Coffee. Základem „preclíkového“ menu je dozlatova upečený preclík promazaný pomazánkovým máslem, proložený šunkou, sýrem a salátem. K tomu dostanete ještě Jablečný chléb s karamelem nebo balený nápoj podle výběru. Druhým menu je lososový bagel. Uvnitř bagelu kromě lososa najdete ještě smetanový sýr. Vše je chuťově doladěné koprem a okurkou. K tomu si vyberete Jablečný chléb s karamelem nebo balený nápoj a můžete si začít pochutnávat.

TIP: Jablečný chlebíček s karamelem je novinka, která díky kombinaci jablek a karamelu pohladí vaše chuťové pohárky.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

Office Shoes

Více
Akce

Akční nabídka

YANKEE CANDLE

Více
Akce

Akční nabídka

SCANquilt

Více
50% sleva

na antibakteriiální mýdla

Dermacol

Více