-20% sleva CEWE kalendář

Osobní fotokalendář na rok 2021 s 20% slevou? Sestavte a objednejte online do 31. 1. s vyzvednutím na prodejně CEWE FOTOLAB.

Máte už kalendář na rok 2021? Vytvořte si osobní kalendář z vlastních fotografií i z mobilu a budete mít nejhezčí zážitky celý rok na očích. Na všechny kalendáře platí 100 % garance spokojenosti nebo vrácení peněz.

TIP: Vytvořte si fotokalendář s volbou počátečního měsíce.

Více informací se dozvíte ZDE.

Akce platí do 31. 1. 2021.

Rodinná kronika loňského roku

Co dělat s fotografiemi z loňského roku? Vytvořte rodinnou kroniku s nejlepšími fotografiemi roku se 100% garancí kvality. Sestavte knihu v programu, který je ZDARMA ke stažení v plné verzi, a s rychlým dodáním vyzvedněte na prodejně CEWE FOTOLAB.

Loňský rok byl pro všechny náročný, protože jsme se nemohli tak často vídat s rodinou a přáteli. O to víc bychom si měli zapamatovat krásné okamžiky s blízkými a zavzpomínat na  ně. Sestavte si rodinnou kroniku s fotkami a texty z jednoho roku a založte krásnou rodinnou tradici.

Více informací naleznete ZDE.

Valentýnské dárky z jedné i více fotografií

Jak udělat radost drahé polovičce na Valentýna originálně? Vytvořte online osobní a milý dárek z vlastních fotografií s dodáním na prodejnu CEWE FOTOLAB a uvidíte, jak obdarovaného potěšíte.

Valentýnská bonboniéra, kniha společných fotografií z vašeho vztahu, fotomagnetky, valentýnské přání z vlastní fotky a mnohem více krásných fotodárků vytvoříte za pomoci svých fotografií i z mobilu.

Více informací naleznete ZDE.

Akce platí do 3. 2. 2021.

Další akce centra

Akce

Akční nabídka

Kadeřnictví Klier

Více
Akce

Akční nabídka

Burger King

Více
Akce

Akční nabídka

A3 SPORT

Více
Akce

Akční nabídka

PEDRO - Bonbóny, sladkosti

Více