Už se nám to blíží, dámy!

Další ročník našeho oblíbeného partnerského projektu – ČESKÉHO BĚHU ŽEN se nám blíží mílovými skoky!

Letos se bude zcela netradičně konat v sobotu, 3. října!

A když už jsme u těch netradičních novinek, letošní trička budou taky  netradiční – sytě levandulové vymakané krásky NIKE DRI-FIT, díky kterým budete nejen v suchu, neponesete ani gram a jejich bonus je, že sluší prostě všem.

A tou nejlepší vlastností je, že ho máte zadarmo k registraci do závodu!

 

 

Pokud ještě váháte, zda s námi letos vyběhnete, máme pro vás několik pádných argumentů:

… za své startovné dostanete:

 • Super den ve společnosti skvělých žen a nezapomenutelný zážitek a kupu endorfinů! – Ať už jste sama, nebo máte partu kamarádek. Pojďte si to s námi užít! Pro radost s námi běhají výkonnostní atletky, amatérské běžkyně i úplné začátečnice. Kdo neběhá, chodí, protože Český běh žen má příjemný závod také v chůzi s Nordickými holemi.

 

 • Dobrý pocit ze sebe sama –  Každá žena v Českém běhu žen je vítězkou a společně tvoříme velkolepou atmosféru! Český běh žen nemá žádné limity. Vždy je nejdůležitější Vaše osobní radost z výkonu. Každá žena v Českém běhu žen je vítězkou a společně tvoříme velkolepou atmosféru! Buďte u toho s kamarádkou, přáteli, rodinou!

 

 • Dárkovou tašku
  Kosmetika, slevové kupóny do tvých oblíbených obchodů a hromada dalších překvapení. To vše si odneseš v dárkové tašce věnované našimi partnery.
 • Fotky
  Na trati bude spousta fotografů připravených zvěčnit tvé radostné okamžiky. Po závodě jen stačí, když na našem webu zadáš své startovní číslo a zobrazí se ti tvé fotky.
 • Medaile, e-diplom
  Po závodě dostaneš pamětní medaili a do e-mailu pak elektronický diplom.
 • 30% slevu do Top4running
  Po registraci obdržíš voucher na 30% slevu, která se bude vztahovat na kompletní sortiment renomovaného běžeckého e-shopu Top4Running.cz. Voucher platí i v kamenných prodejnách.
 • Profi rozcvičku, masáž, tapping
  Protáhnout si a rozehřát svaly před závodem můžeš s našimi fitness guru. Budeš mít jistotu, že jsi pro své tělo udělala to nejlepší. Navíc s holkami zažijete spoustu legrace. Náš Warmu Up je totiž sám o sobě nezapomenutelný zážitek! Po celou dobu závodu ti také garantujeme ten nejlepší servis v podobě masáží a tapingu.
 • Pitný režim a občerstvení
  Před závodem i v průběhu závodu je pro tebe všude na trati připraveno dostatek pití. Po doběhu můžeš zakousnout koláček nebo banán a doplnit tak potřebné sacharidy.
 • Šatny, sprchy a úschovnu
  Aby sis závod užila ještě více, můžeš si své osobní věci uložit v našich šatnách, kde budeš mít po závodě k dispozici i sprchu. Šperky a další cennosti ti zase schováme do úschovny.
 • Celodenní program pro děti
  Máme připravený bohatý program nejen pro tebe, ale i pro tvé miláčky. Pohlídáme je a dokonale zabavíme na našem speciálním dětském dni. A myslíme i na ty nejmenší! Máme pro ně přichystané kouzelné představení UmCirkum.
 • Afterparty
  Vrcholem celého dne bude závěrečná afterparty na terase OC Forum Nová Karolina, kde vyhlásíme tři nejlepší běžkyně z každé trati! Můžeš se těšit na spoustu hudby, dobré pití a taky bohatou tombolu. A nebudou chybět ani naši oblíbení moderátoři – Jakub Kohák a Michal Dusík.
 • Pojištění, SMS výsledky
  Zaplacením startovného automaticky získáváš úrazové pojištění platné po celou dobu závodu. A jakmile doběhneš, přijde ti na mobil SMS s tvým časem.

 

 •  … a také spoustu nejen sportovní radosti!!!

 

Chcete vědět více? Mrkněte na oficiální stránky akce – www.ceskybehzen.cz